Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? ale mnie #!$%@?ą te BRAWA DLA PANA KIEROWCY na każdej #!$%@? każdej autkoarowej wycieczce. Obojętnie czy wycieczka szkolna czy #!$%@? z hospicjum. zawsze ten sam #!$%@? motyw nosz #!$%@?. Kierowca po prostu wykonuje swoją prace za którą dostaje odpowiednią zapłate... jakby zrobił jakiś zajebisty manewr salto w tył autokarem #!$%@? i uratował by wszystkim życie to tak - należa się brawa. ale nie #!$%@? za wykonanie podstawy swojej pracy. "PODZIĘKUJMY PANU KIEROWCY ŻE NIE #!$%@?Ł SIĘ W TIRA I NIE #!$%@?Ł WSZYSTKIM CZASZEK NA PÓŁ . Czy wycieczki też klaszczą i dziękują np obsłudze hotelu za to, że mogli się u nich bezpiecznie przekimac? xD "A TERAZ PODZIĘKUJMY OBSŁUDZE HOTELU ZA BEZPIECZNY NOCLEG" i #!$%@? klaskanie w recepcji no ja #!$%@?....
#niepopularnaopinia #pasta #heheszki
szczamdozlewu - ja #!$%@? ale mnie #!$%@?ą te BRAWA DLA PANA KIEROWCY na każdej #!$%@...

źródło: comment_LOAFm7FWWuV46GxfQeNvRMvrDz16jp6O.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
Czy wycieczki też klaszczą i dziękują np obsłudze hotelu za to, że mogli się u nich bezpiecznie przekimac?


@szczamdozlewu: Być może, ale na pewno poznasz samolot pełen Polaków po tym, że pp lądowaniu będą klaskać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szczamdozlewu: nie przypominam sobie takiej sytuacji żeby ktoś klaskał. Chociaż z drugiej strony od mojej ostatniej szkolnej wycieczki czy koloni minęło już parę ładnych lat
  • Odpowiedz
@szczamdozlewu: @SquashPL: Też nie przypominam sobie takiej akcji :D Była jedna, gdy kierowca cofał tylem, żeby zaparkować, fakt bylo #!$%@? ciasno itp, ale to jedynie ten przewodnik przez mikrofon powiedział, że kierowca to dobry kozak jest (czy coś takiego) , ale żadnego klaskania... o.O
  • Odpowiedz
W samolocie z polakami to częsty obrazek.


@ix32: ostatnio było znalezisko, z którego wynikało jasno, że klaskanie w samolocie wcale nie jest domeną tylko Polaków, ale wielu narodowości, np. Japończyków czy Niemców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szczamdozlewu: Ogólnie kierowcy lubią jak im się podziękuje. Nie musi to być klaskanie, ale zwykły uścisk dłoni od pasażera. Dodam tu, że chodzi raczej o wycieczki kilkodniowe kiedy kierowcy, zawsze są z uczestnikami wyjazdu. Tak ogólnie jest w tym kręgu pilocko-przewodnicko-turystycznym. :)
  • Odpowiedz