Wpis z mikrobloga

@kulisz: chce sie nauczyc co nieco, no i podobno tez polecany, albo moze dobry dla rora jest? jeden z wykopowiczow polecil, aby to zobaczyl, wiec chce sprobowac jak to wyjdzie :) a Ty co myslisz o tym calym hamlu? i sass czy jak to sie zwie to drugie? :D

a sprobowac zawsze mozna sie pobawic i troche wiecej poznac :)
@kulisz: z jednej strony, chce zobaczyć z czym to sie je i spróbować swoich sił w nim. Z drugiej chce sie trochę nim pobawić i zobaczyć co to, skoro ktoś polecał bo mu sie dobrze w tym pracuje, więc i jak chce sie przekonać. I albo skończę robiąc w hamlu, albo wrócę tak jak Ty do erba :) ale na dzień dzisiejszy haml nie chce ze mną współpracować. Np głupi tytuł
@kulisz: rozumiem, ale to nie mozna np dawać taba, tylko np trzeba 2 spacje czy jak? Bo jak mam wciecie, to wiadomo reszta tak samo wcieta, ale nie działa :/ No nic doczytam, czy może tamten wykopowicz mnie naprowadzi ;)

A jak wyjdzie sie okaże :P a pózniej zobaczę tego sassa, co to za ustrojstwo
@kulisz: rozumiem, wyprobuje ze spacjami, czy będzie działać. A to softabs to nie wiem co to, ale jak cos mój edytor obsługuje hamla. Ale jak wrócę to sprawdze co to jest. :) dzięki za pomoc :)
@porque: E to on chyba ma w standardzie soft tabs o wielkości 2. Ja korzystam z wersji drugiej i nie pamiętam żebym to ustawiał no ale może podczas instalowania pluginów akurat to ustawiłem ;)
@porque: spoko. przyjrzyj się bliżej wtyczkom dla sublime dot html ruby i ror znacznie ułatwiaja i przyspieszają robotę bo masz pod skrótami różne "uzupelniacze w loce". Tak samo gita możesz podpiąć itd ;)