Wpis z mikrobloga

@fantomasas: generalnie ona najmocniej krzyczy, że tylko Razem jest lewicą bulwo, a reszta to złogi komuny, hurr durr. I efekt jest taki, że widzą w sobie Jezusa, który zmienia przedsiębiorców w młoty i sierpy, a raz jeden zostali uwzględnieni w sondażach.

top kek
  • Odpowiedz
@Majk_: Nie odniosłem takiego wrażenia. Ich przekaz jest stanowczy i niehisteryczny. To dotychczasowi p.o. lewicy, jak np. Hartman, wpadli w szał, że ktoś odrzuca ich autorytet i nie błaga o błogosławieństwo. Razem zdecydowało, że z SLD przy stole nie siądą. Ja bym wolał, żeby siedli i ten stolik widowiskowo wywrócili (i trochę pokiereszowali nim Sojusz). Ale nie mam pretensji.
  • Odpowiedz
@fantomasas: bycie tru jest fajne, ale potem się okazuje, że nie ma się pieniędzy, prezencji w mediach, świadomości społecznej i dostaje się mniej niż Korwin, a to już naprawdę przykre.

Życzę Razem jak najlepiej, ale póki co #!$%@?ą każdą okazję do zrobienia czegoś w Polsce.
  • Odpowiedz
@Majk_: Jeju, oni działają właściwie dopiero od kilku tygodni. Tak, lewica jest sto lat za korwinistami i od tej pesymistycznej, ale uczciwej konstatacji trzeba zacząć. Maksimum, o które będzie naprawdę trudno i z którego będę się ogromnie cieszył, to zarejestrowanie list w całej Polsce w najbliższych wyborach. Jakiekolwiek oczekiwania co do wyniku to melodia przyszłości.
  • Odpowiedz
@fantomasas: mogą jednak zrobić to co robi każdy racjonalny lewicowy ruch i się skimać z resztą lewicy, żeby ugrać ileś procent i wprowadzać swoje ideały w życie! Ale nie, idea jest ważniejsza, to samo od 20 lat powtarza Korwin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz