Wpis z mikrobloga

- Goran Dragic rezygnuje ze swojego ostatniego roku kontraktu wartego 7.5 mln $ i zostanie wolnym agentem. Jak myślicie, zostanie w Heat czy wybierze coś pokroju NYK?
- Adrian Wojnarowski podał na swoim Twitterze informacje, że jeśli Celtics uda się ściągnąć Kevina Love (który właśnie zrezygnował z swojej opcji zawodnika na następny sezon), to do Bostonu mogą przyjść jeszcze Robin Lopez i... Paul Pierce! Innym kandydatem do sign-and-trade z Lovem jest Phoenix Suns, którzy transferują Bledsoe (ten sam agent co LBJ). Chcielibyście powrotu Pierce'a do C's? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nba
Pobierz TureckiKebab - - Goran Dragic rezygnuje ze swojego ostatniego roku kontraktu wartego ...
źródło: comment_OW8AgWCTE5io04yVJj8BflrLI1GvBqZU.jpg
  • 9
@TureckiKebab: Dragić pewnie zostanie, Heat podobno mają mu oferować 80/5.

A teraz gdzieś widziałem, że Cavs chcą dawać kontrakt w okolicach 100 baniek dla Love'a, ale ten chce wysluchać ofert od Lakers i Celtics. Wtedy Pierce niech tam idzie, nie jestem kibicem Bostonu, ale to jednak legenda i fajnie jakby zakończył karierę w 'swojej' druzynie
@kosteq64: Nie wiadomo czy nie pasuje bo jeszcze razem nie grali. Wg mnie Lovowi będzie wygodnie grać z typowym centrem bo nie będzie musiał pełnić rolę środkowego którym w sumie nigdy nie był i się słabo sprawdza na piątce.
@mateusz-zp: Nie wiem czy mentalnie dałby radę się skupić na tyle, żeby grać dobrą obronę. Pojedyncze udane akcje owszem. Z nim pasowałby defensywny PF, bo przy Love jakby zobaczył, że raz czy dwa Kevin dał dupy, to sam zaraz zacząłby odpuszczać.
@kosteq64: moim zdaniem BoogieMan jak się na czymś skupi to cel osiągnie. Zawsze miał problem z technikami, teraz sobie zrobił misję, że się ogarnie i dał radę. Def też jak będzie chciał to przyciśnie bo jeśli o niego chodzi to to nie jest kwestia braku umijętności a psychiki. Pamiętajmy, że on dalej jest młodym, rozwijającym się graczem.