Wpis z mikrobloga

Widzę, że dzisiaj nie tylko ja mam dzisiaj dzień dziecka. Do mnie przyszedł derringer klon tobecco i czarny subox.

Subox jest fajną zabawką, ale tak jak inni mówią jakość wykonania dupy nie urywa. Za tą cenę nie jest źle, ale mikroubytki farby w bazie subtanka trochę psują efekt. Nie miałem okazji jeszcze na dłuższe dłubanie, ale z uwag na gorąco:
Z mocy trzeba zejść o połowę. Na kajtku wapowałem bezproblemowo szóstki i czasem był niedosyt. Tutaj na grzałce 0,9ohma i 15W po trzech buchach mam dosyć na dłuższy czas.
Fixed pin może okazać się upierdliwy, bo przy szybkim teście z derringerem coś chyba nie stykało. Grzałka była nakręcona 0,8ohma, na mierniku pokazywało 3ohmy. Jeśli ktoś ma pomysł co to może być, to piszcie. Pobawię się przez kilka dni i dam znać czy rozwiązałem problem.

Co do derringera, to polecam jeżeli ktoś chce spróbować swojego pierwszego RDA. Cena na edymie na ten moment poniżej 30 złotych. Jakość wykonania naprawdę daje radę. Co do chmury i smaku, to nie będę się specjalnie rozpisywał, bo jeszcze poekserymentuję z setupami. Na ten moment jestem zadowolony.

Nie ogarnąłem jeszcze jak wołać, ale dla zainteresowanych wata o której pisałem wczoraj świetnie się sprawuje. Zero obcych posmaków. Można brać.

#epapieros #epapierosy
  • 5
@xadereq: Kręciłem na kanthalu A1 0,4mm. Ten sam drut na bazie od subtanka był już ok. Derringer na mechaniku elegancko chmurzy (no może, nie idealnie, ale to moje pierwsze RDA i nie do końca umiem budować).