Wpis z mikrobloga

@enforcer: obejrzałem, ale że wcześniej widziałem dużo takich filmików to ten oceniam jako słaby, niewiele tam widać (o ile to z samochodem i wybuchami to tam ciężko mogłoby coś być widać to pod wodą myślę, że dałoby się zrobić w lepszej jakości, może bliżej dać kamerę, może mocniejsze oświetlenie)
@epi: ten film o którym mówisz to pewnie "two men one hammer". Można powiedzieć że "klasyka gatunku" w swojej kategorii.

Mnie właśnie uderzył wręcz hollywoodzki montaż - muzyka, ujęcia z wielu kamer (w tym gopro - czekam czy będzie na "video of the week" ( ͡° ͜ʖ ͡°)-) i pomysłowość szczególnie widoczna w ostatniej egzekucji z materiałami wybuchowymi przyczepionymi do szyi.
@no_logo: Mnie zastanawia, że skoro chcą szokować, to dlaczego nie pokazali momentu tonięcia? Mamy zanurzanie, potem ujęcie pod woda, na którym niewiele widać a następnie już leżące trupy.

To samo z wysadzeniem auta, nie widać dokładnie, żeby ktoś tam siedział, gdy auto się pali. Nikt się w aucie nie rzuca, nie próbuje wydostać, itp.

Nie przekonuje mnie ten filmik, właśnie zbyt hollywoodzki jest ;)