Wpis z mikrobloga

No dobra Mirki z #wroclaw - wlasnie ogarniałem mieszkanko - mozna by powiedzieć - w końcu - bo przeglądałem setki ofert, wykonałem zliczoną ilośc telefonów I maili.
Wpłaciłem wlasnie zaliczkę i czekam na potwierdzenie :)
co do samych mieszkań - parafrazując Ferdynanda - nie ma mieszkań dla ludzi z moimi wymaganiami ;) tzn samych mieszkań i ofert jest cała masa, ale znaleźć coś sensownego, w pełni wyposażonego, blisko miejsca mojej nowej pracy - mordęga ;)
Miasto topograficzne ogarniałem z grubsza podczas przegladania ofert mieszkań ;) teraz zrobiłem sobie spacer dość długi po centrum, okolicach mieszkania i pracy i jestem pozytywnie nastawiony :)
Wracam jeszcze na kilka dni do Łodzi i juz od poniedziałku przeprowadzka :)
Pozdrawiam wszystkich :)
  • 17
@saltacme: wierz mi, ostatnio dość często się pojawiają #gorzkiezale o wynajem mieszkania. Jak kilka lat temu pomagałam koleżance i koledze w znalezieniu i wtedy różnie bywało, ale jak teraz czytam co sie dzieje na rynku to wydaje się jeszcze większe "imposibul' :D
@kwiatencja: sam mam na koncie gorzkiezale w tej kwestii, bo po prostu ręce juz opadały :) przyznaje sie bez bicia.
Najciekawsze jest to, ze wcale nie małą kwotę chce przeznaczyć na wynajem, wiec ograniczały mnie jedynie wymagania - bezpieczeństwo, budownictwo, lokalizacja itp. Gdybym miał budżet większy o ok 500-700zl, to większego problemu by nie było :)