Wpis z mikrobloga

@bartexqrr: @ZKPP: Szukam telefonu z fizyczną klawiaturą qwerty, androidem i w miarę dobrymi parametrami. Ten znalazłem na szybko i nie jest taki zły. Jeśli ktoś zna lepszy chętnie sprawdzę :)
  • Odpowiedz
@Czupax: Myślałem o nim ale słabe parametry troszkę. xperia pro też jest fajna ale zestawiając te 3 telefony to samsung wypada najwyżej. Choć z wyglądu to Xperia chyba najfajniej wygląda
  • Odpowiedz
@Rist0: no feedback score, allegrowicz bez żadnego komentarza. Najlepszy telefon z qwerty to chyba Motorola Photon Q ale nie wiem czy w Polsce zadziała i jak z dostępnością refurbów na ali
  • Odpowiedz
@prawdziwek: Poszedłem za radą i zakupiłem Photon Q. Używany, ze slotem sim (zrobionym chyba w serwisie GSM "Janusz i brat" - musiałem dolutować kabelek :) ). Pierwsze wrażenie: telefon jest genialny :) Dzięki za radę :)
  • Odpowiedz
@Rist0: w sumie ja to tylko gdzieś wyczytałem ze to najlepszy fon z qwerty, nawet nigdy go nie widziałem bo to unikat troche, i to gniazdo sim lutowane o tym tez nie wiedzialem ze sieć sprint wlutowuje karte sim. W Polsce znalazles?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@prawdziwek Tak. Używke na allegro. Z oryginalnym ang softem. Ale jak cos to jest chyba jeszcze dostepny nowy, z solidnym gniazdem na simke i najnowszym andkiem
  • Odpowiedz