Wpis z mikrobloga

@tutirutu: Niekoniecznie - w opcjach binarnych masz z góry określoną kwotę jaką możesz zarobić, bądź też stracić, a dla osób które wolą szybsze inwestycje, jest to bardziej wygodniejsza forma.
  • Odpowiedz
@binary24: płacisz za każdym razem otwierając pozycję (kupując opcje kupna lub sprzedaży). Opcja ma określony termin wygasania i zarabiasz tyle ile wynosi różnica pomiędzy ceną kupna a wykonania (już pal licho koszty prowizji etc.). Łapiesz fajny dynamiczny ruch, ale korzystasz z niego tylko 5 minut bo taką opcję kupiłeś XD super interes.

Opcje binarne są narzędziem dla łapania leszczy, którym na CFD nie poszło i liczą, że z darmowym depozytem
  • Odpowiedz
Mam takie pytanie. Czy jeśli wpłacę 100zł i coś źle zrobię np. nie zamknę pozycje to można zadłużyć się poniżej tej kwoty którą wpłaciłem? Interesują mnie brokery typu Opteck, utrader, bdswiss tylko nie wiem czy to bezpiecznie a nikt nie chciałby sobie narobić długów do spłacenia :)
  • Odpowiedz
@tutirutu: Na opcji nie zarabiasz na różnicy pomiędzy ceną kupna a ceną sprzedaży. To właśnie u brokerów Forex masz darmowe depozyty. Brokerzy opcji binarnych nie stosują takich trików. Dodatkowo u niektórych brokerów masz możliwość zmniejszania potencjalnych strat na rzecz mniejszych zwrotów procentowych. Tak samo możliwe są wcześniejsza zamknięcia pozycji niż to założyliśmy.
  • Odpowiedz