Wpis z mikrobloga

@bauagan: Wierzysz w cuda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Przygoda: Ta dyskusja zmierza w złym kierunku a ja nie mam ochoty rzucać mięsem o ścianę tylko dlatego że ktoś chce zdyskredytować moje zdanie.
  • Odpowiedz
@Przygoda:

Rok temu jak sie kończył Opener, zagadałem z jakaś para młodych ludzi z Wawy. I co usłyszałem jak powiedziałem, ze z Łodzi jestem? "Fajnie macie w Łodzi, Atlas Arena, tyle koncertów, u nas kiepsko." Hejters gona hejt. Choć przyznam, ze myślałem czemu u nas nie ma Męskiego. Ale generalnie mało miejsc, wiec nie ma co płakać.

@phase: jw
  • Odpowiedz
@phase:

ja nie mam ochoty rzucać mięsem o ścianę


Chcesz, inaczej nie pisałbyś takiej bzdury w populistycznym stylu, do tego używając argumentu z dupy "bo nie ma podrzędnego koncertu reklamującego kiepskie piwo"
  • Odpowiedz
@michalec @Przygoda: Nikt Was nie prosił o branie udział w dyskusji która powstała w ramach Waszej odpowiedzi na moją wypowiedź. Nie widzę winnych. Każdy ma prawo do wypowiedzi niezależnie od tego jak głupia i nie trafiona by ona była. Ja szanuję Wasze zdanie i nie oczekuję w zamian za to czegokolwiek. A jak tak bardzo Wam nie pasuję to zawsze zostaje ban i czarna lista - wolność społeczna to Wam gwarantuje.
  • Odpowiedz
@Przygoda: Zgadza się. Nie zaprzeczam. Co więcej, biję się w pierś za tą głupotę. Mimo to, głupota zawsze będzie głupotą a ironia i cynizm tym czym jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czego_stoisz_na_torach: A kto powiedział że coś ma? Jedyne co przypisałem Pani prezydent to budowa trasy W-Z, czego nie neguję, bo rozumiem potrzebę modernizacji miasta niezależnie od tego w jakiej formie jest ona realizowana. Nie wytykam, że jest odpowiedzialna za organizację koncertów. W zasadzie nie wytykam jej czegokolwiek, z czym pewnie niektórzy uczestnicy tej zacnej dyskusji się nie zgodzą i zaraz zaczną ofensywę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam
  • Odpowiedz