Wpis z mikrobloga

@AreQPL Trochę zależy od wielkości twoich dłoni :) Przy mniejszych dłoniach pad od X360 trzyma się niepewnie, ale to chyba tak naprawdę jedyna wada. Dosyć miękkie triggery, dobrze trzymająca się palców guma na analogach, jeśli nie ciśniesz nim o ścianę zbyt mocno to padzik żywotny i bezawaryjny. Przy długotrwałym eksploatowaniu jedyne co w nim wymieniałem to gumki na analogach.

Bardzo dobrą, bezprzewodową alternatywą dla X360 jest Logitech F710. Jest nieco szczuplejszy od
@AreQPL: kumpel ma pada z ps3, drugi jakiegoś nonamowego, ja z xboxa 360.
Podłączanie pada z ps3 to katorga, jakieś nieoficjalne sterowniki pisane na #!$%@?, a jak dla mnie na samym padzie #!$%@? się gra. Z nonamowym padem podobnie. A jak działa pad od xbox 360? Podłączasz adapter usb, czekasz 20 sekund i #!$%@?, działa xD Dodatkowo 99% gier go łapie i możesz na nim spokojnie grać, nie martwiąc się o
@JBFC: Akurat sterowniki do PS3 są nieoficjalne, ale na pewno nie pisane na #!$%@?. Mi pada wykrywał i na Bluetooth od lapka i Bluetooth za 15zł kupionym w pierwszym lepszym sklepie.
Poza tym, dualshock 3 działa wtedy w trybie XInput i wykrywają go te same gry co pada od Xbox'a.

Nie wprowadzaj kolegi w błąd. Co do trzymania, dużo zależy od dłoni. Na szczupłe dłonie pad leży jak ulał. Najlepiej to