Wpis z mikrobloga

#wypokteam #leagueoflegends Nie wiem czy kogoś to interesuje, ale poinformuje. Wypok Team uczestniczy w turnieju organizowanym przez Fantasy Expo. Jesteśmy po pierwszej rundzie, którą wygraliśmy (z jakimiś bobami z golda XD). Codziennie jest rozgrywany jeden mecz, więc jeśli jest ktoś chętny do spektejtowania do zapraszam. Poza tym gramy rankedy zwykle po 21 jeśli tylko zbierze się ekipa. Również zapraszam do spektejtowania. Poziom to mniej więcej diament.

Drabinka turnieju
http://fechallenge.com/game/1/tournament/12/ladder
Jesteśmy na samym dole (Prawilny Team)
  • 8
@Dziki_wieprz: A szczerze powiedziawszy powiem Ci że w stosunku do Rek'Sai, Ekko czy Gragasa to jednak jest stosunkowo słaby. Po pierwsze ma dość przeciętne ganki (chyba że maksujesz e, ale jeśli przeciwnicy maja wardy to nie ugrasz nic, jak ja w tej grze). To solidny pick, ale są lepsze. W dużej mierze picknąłem go, bo wiedziałem że będzie Irelia na topie i na midzie prawdopodobnym pickiem był Varus, więc potrzebny był
@Dziki_wieprz: A no wiadomo. Podejrzewam że po jego nerfie najlepszym junglerem (o ile już nie jest) będzie Ekko. Robili mid lanera, a wyszedł świetny jungler, tylko bardzo trudny. Poza tym Rek'Sai i Evelynn stronk. Czekam na dzień kiedy nocturne wróci na top junglera.