Wpis z mikrobloga

@Iudex: spokojnie mieszkać to ja jeszcze mam gdzie :-) rozłożyłem żeby sprawdzić czy wszystko jest, ale ogólnie spoko wiadomo lepiej sie rozkłada niż składa, ze składaniem dużo pieprzenia
@ixyz: Spoko, wiadomo że pierwszy raz się składa bardzo uważnie, ale jak będziecie go składać i rozkładać każdego dnia, to nagle się okaże, że to wcale nie jest konieczne ;)
@Iudex: w sobotę wyjeżdżam na kajaki na Mazury to musiałem sprawdzić czy potrafię złożyć o rozłożyć go żeby go ogarnąć bo namiotu to ja. Z 15 lat nie rozkładałem
@Iudex: sam nie wiem hehe pierwszy raz jadę z kajakami tez nie miałem do czynienia także myślę, że dobrej przygody :-) niezapomnianych wrażeń :-) no i mam nadzieję że wrócę cały hehe
@princecas: powiem tak urzywalem go tylko w tamtym sezonie jak byłem na Mazurach, ale był przetestowany w rożnych warunkach deszcz, burze, słonko i jestem z niego zadowolony, byłem na 8 dniowym spływie kajakowym gdzie kazdego dnia spałem w innym miejscu, takze z rozkładaniem jego i składaniem rownież nie było żadnych problemów, w sumie teraz zastanawiam sie czy go nie sprzedać, bo sytuacja mi sie trochę zmieniła i raczej juz pod namiot