Wpis z mikrobloga

@majFriend: Pewnie bym tyle nie postawił gdybym w nocy nie utopił 1,5k na overze 1,5 Argentyny... A tak chciałem szybko odrobić i dałem takie coś ( ͜͡ʖ ͡€) Dobrze, że weszło ;P Teraz praktycznie mogę sobie zostawić 2k, reszte wypłacić i do Wimbledonu luz
@SPR8: też dzisiaj wtopiłem, trochę mniej bo 200 euro i wiadomo chciałem od razu się odegrać i tysiąc postawiłem na Chunga którego miałeś też na kuponie.... w tie breaku już mi świstak z dupy wystawał tak się denerwowałem... ale na szczęście weszło. Dzisiaj jest dobry dzień!( ͜͡ʖ ͡€)
Dałem ;) ale grałem na live w trakcie pierwszego seta także mniej więcej znałem sytuację, a w danej chwili to był jedyny mecz na jaki zwróciłem uwagę że da coś zarobić.
@majFriend: To graty ;) Ładnie obronił chyba 5 SP w drugim secie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gość ma talent, dziwi mnie trochę jego porażka z deblistą Monroe sprzed 2 tygodni, kwale bodajże do s'Hertogenbosch.
@SPR8: widocznie trafił w taki moment że nie miał formy, zresztą po tylu zwycięskich meczach ile udało mu się ugrać to nie ma co się dziwić że złapał zadyszkę. Teraz niestety trafia na Mayera więc może być ciężko w kolejnym etapie