Wpis z mikrobloga

Całkowicie wypaliłem się, jeśli chodzi o #programowanie. Nie mogę patrzeć nawet na CSS i html. Jak temu zaradzić? Porzucić to? Czy jakoś próbować wrócić w siodło? Kasa kusi, się to dla mnie meczarnia. W tym zawodzie nie ma mowy o doświadczeniu. Zawsze trzeba googlowac odpowiedzi. Nie przeszkadza Wam wieczne googlowanie i permanentny problem? Czy tylko ja uważam, że oprogramowanie powstaje w bólach?
  • 16
Jak temu zaradzić? Porzucić to?


@xyz_:

1. awansowac na PM albo inna biurwe IT ktora markuje prace pseudo praca
2. nie byc typowym polakiem tylko cisnac wzrost plac lub zmieniac miejsce tam gdzie placa wiecej
3. odkladac pieniadze !!! i potem inwestowac
4. zalozyc firme w IT gdzie wykorzystuje sie tych naiwnych ktorzy beda cicho siedziec i pracowac miesiacami i latami za gowniane stawki stloczeni w malych biurach robiac na janusza
@xyz_: Googlowanie odbywa się od czasu do czasu, ale ie ciągle, moze to kwestia, że zaczynałem w czasach, gdy google'a jeszcze nie było, ba internetu jeszcze nie było, ale google - fakt upraszcza wiele rzeczy i miast dochodzić do czegoś parę tygodni, można znaleźć rozwiązanie w ciągu 5minut do kilku godzin... Jeśli chodzi o wypalenie, to po prostu - tak jak w kazdej dziedzinie - zabójcza jest przesada oraz trzeba robic
@Komoszek: słowko klucz to "nawet". A co mi tam. #!$%@? się do Ciebie i plusujących i debili. Czytajcie że zrozumieniem. Nigdzie w tekście nie napisałem, że html i CSS to programowanie. Dokonaliście błędu logicznego myślenia.
@wczoraj: mnie nie bawi, że coś nie działa, bo często jest tak, że dla klienta jest oczywiste że coś ma działać i nie czuję satysfakcji. Jest bug. Naprawiać go 5 dni, a oczekiwanie było, żeby bugów nie było. Brak profitu
@xyz_: pracuje w na tyle małej firmie, że często mam możliwość kontaktu z klientem i da się czasem coś wytłumaczyć. No i bugi najczęściej wychodzą z tego że klienta naszla ochota na zmiany w projekcie.
@xyz_ mirku, ja sie wypalilem z 4-5 lat temu, potrzebowalem przerwy. Chyba ratunkiem jest ciekawy projekt w innej technologii - ja po prostu zmienilem dziedzine.