Wpis z mikrobloga

Jestem dumny z naszych rodaków dziś jak nigdy. Przyszło kilku chłopaków, kupili piwo i jakieś tam rzeczy i wyszli. Za chwilę wracają, podchodzą do kasy i jeden, wskazując na kolegę, mówi: "ten frajer chciał wynieść piwo i nie zapłacić". Oddaje butelkę piwa, którą jego kumpel skitrał w bluzie a po wyjściu im się pochwalił. Przeprosili jeszcze i do tego typa mówią, żeby sobie taxe zamówił bo z nimi nigdzie już nie pojedzie. Dałem im czteropak za uczciwość. Postawa godna pochwały.

#uk #zagranica #polacyzagranica
  • 20
  • Odpowiedz
@iamacontrolfreak: jak tylko zobaczyłam ten wpis, chciałam napisać, że teraz pewnie dadzą znać kumplom o tej wspaniałej metodzie, albo to był już ich stały motyw ;) jesteśmy skażeni tym kombinatorskim myśleniem
  • Odpowiedz
@Dirty_Digger: a ja go nienawidzę. To jest po prostu obrzydliwe i w Polsce jeszcze długo nic się nie zmieni, właśnie przez taką mentalność. Poza tym ludzie oceniają według siebie, skoro aż tyle jest komentarzy mówiących o tym, że był to przekręt, świadczy to jedynie, że ci komentujący mają dokładnie taki tok myślenia, #!$%@?ć uczciwość, lepiej zakombinować, oszukać, wyłudzić. Ten, któremu się uda to gość, ten, który został oszukany to frajer.

A
  • Odpowiedz
@flejwaflejwaplejapleja: nie sądzę. 6 na 11 komentarzy (z czego 1 jest mój, jeden to odpowiedź na mój komentarz, trzy pozostałe nie dotyczą nawet bezpośrednio mojego wpisu) mówią o tym samym. Serio sądzisz, że to tylko żarciki? W dodatku komentarz mówiący, że "to stała taktyka zdobycia czteropaka" jest zaplusowany przez (na tę chwilę) 168 osób. Myślisz, że te osoby też tak tylko dla śmiechu? Nie sądzę, mieszkałem wśród Polaków większość swojego życia,
  • Odpowiedz
a ja go nienawidzę. To jest po prostu obrzydliwe i w Polsce jeszcze długo nic się nie zmieni, właśnie przez taką mentalność. Poza tym ludzie oceniają według siebie, skoro aż tyle jest komentarzy mówiących o tym, że był to przekręt, świadczy to jedynie, że ci komentujący mają dokładnie taki tok myślenia, #!$%@?ć uczciwość, lepiej zakombinować, oszukać, wyłudzić. Ten, któremu się uda to gość, ten, który został oszukany to frajer.


@iamacontrolfreak: tak
  • Odpowiedz
Poza tym ludzie oceniają według siebie, skoro aż tyle jest komentarzy mówiących o tym, że był to przekręt, świadczy to jedynie, że ci komentujący mają dokładnie taki tok myślenia, #!$%@?ć uczciwość, lepiej zakombinować, oszukać, wyłudzić.


@iamacontrolfreak: Nieprawda. Też mi przyszła do głowy możliwości, że mogli wykombinować numer z darmowym czteropakiem, chociaż sama w życiu bym czegoś takiego nie odstawiła. Po prostu liczę się z tym, że istnieją ludzie do tego zdolni.
  • Odpowiedz
Poza tym ludzie oceniają według siebie, skoro aż tyle jest komentarzy mówiących o tym, że był to przekręt, świadczy to jedynie, że ci komentujący mają dokładnie taki tok myślenia, #!$%@?ć uczciwość, lepiej zakombinować, oszukać, wyłudzić. Ten, któremu się uda to gość, ten, który został oszukany to frajer.


@iamacontrolfreak: dzięki za wydanie osądu o mojej osobie i o pozostałych. W końcu znasz nas najlepiej.
  • Odpowiedz