Wpis z mikrobloga

@m__b: Całkiem szczerze, to zastanawiam się w jakim kontekście ma być ten punkt zwrotny. Może chodzi o 8 lat rządów miłościwie nam panującej PO? Tak czy inaczej wystarczy, jeśli zamieścimy tam swój, odpowiedni do tego tagu komentarz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kochamkino: Ad rem, droga Pani (sugeruję się różowym paskiem). Po prostu uznałaś, że strollowanie hashtagu "punktzwrotny", to rzecz niewłaściwa, ja uważam, że jest inaczej. Co więcej, uważam też, że dobrze, że nasze poglądy się różnią. Chciałbym jednak zauważyć, że Twoja ocena komentarza @mattommottam to jednak nie są wyżyny intelektu.
  • Odpowiedz
@kochamkino: To tak nie działa. Nie można przyjąć taktyki "Ja cierpię za miliony (...)" i was tu wszystkich będę edukować (sposób edukacji nie ma znaczenia: "na wykopowe dzieci nie ma sensu sie wysilac"), bo się tak po prostu nie da. Mam jakieś tam doświadczenie w dydaktyce i możesz wierzyć lub nie, gdy wypowiesz się starannie, to przynajmniej będziesz miała gwarancję, że mały procent czytelników poświęci chwilę i np. zajrzy do
  • Odpowiedz