Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie Wykop przekroczyl poziom zera absolutnego, a myslalam, ze to jest niemozliwe. Jeden wmawia sobie, ze go kobieta zdradzila na podstawie rozmowy, z ktorej nic nie wynika, a z pewnoscia nie zdrada :D. Za to ogromna patologia. Drugi wrzuca nagie foty swojej bylej dziewczyny. Nie mam pojecia w czym tacy ludzie maja byc lepsi od swoich ex kobiet, bo swoim zachowaniem nie pokazali, ze sa od nich lepsi.
Czy wśród tych elementow przebywaja jacys mili i normalni ludzie, ktorzy nie prezentuja poziomem budowalnego pustaka? #pytanie
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Middle-Earth: :) Ale z chęcią bym poznał Twoją definicję normalności. Kiedyś jeden różowy pytał już na mirko czy są tu jakieś normalne Mirki i na pytanie o definicję odpowiedzi nie uzyskałem, a mnie to szczerze ciekawi.
  • Odpowiedz
No jeśli ty w tym że laska mówi że po seksie z kolegą boli ją c--a nie widzisz zdrady to albo jesteś jebnięta albo jesteś jebniętą feministką.


@Groteskowy: urany wycinek rozmowy, kolega, nie swiadczy o rznieciu sie z nim i nie badz taki wulgarny patologio.
  • Odpowiedz
dlaczego kobiety biorą się za myślenie i stawianie wniosków gdy jedyne do czego się nadają to ruchanie? :/


@durzy_dzik: dlaczego ludzie sa tak madrzy, ze biora sie za stawianie wnioskow z tak krotkiego tekstu, z ktorego nic nie wynika? Jestescie juz tak malo sprawni? Tez moge wrzucic tak idiotyczny oberwany tekst, i wyjdzie z niego suuuuuuuper MANIPULACJA. Dzieki takim wpisom, wiem, kto jeszcze nie widzial pustaka, a kto ma ich
  • Odpowiedz
ale dlatego tu siedzę i dla miłej odmiany od mojego udanego życia można łyknąć troche świeżego internetowego przegrywu ;)


@worldmaster: w celu polaskotania wlasnego ego i zapewnieniu siebie, ze jednak jest sie lepszym? :P
  • Odpowiedz