Wpis z mikrobloga

@dacia: Mirki siedząc sobie samemu w pokoju w tą brzydką pogodę myślę sobie tak.... Często gdy Nas ktoś zrani słowami czy też czynem fizycznym i gdy nam się nic nie układa.Myślimy sobie, że już nikogo nie mamy,że jesteśmy sami jak "palec" i zapominamy (jeżeli oczywiście posiadamy) o naszych najlepszych przyjaciołach na ziemi a dokładniej mówiąc naszych zwierzątkach.Dlatego też postanowiłam pochwalić się swoim najlepszym przyjacielem,który może nie mówi bo szczeka ale zawsze to coś.Potrafi po pracy budzić mnie o 4 rano,gryźć moje rzeczy ale zawsze pocieszy i przy mnie jest.O to moja piapsiółka #pokazpsa Apeluję więc do tego abyśmy szanowali swoje pupile bo to one są przy nas czy to w smutku czy w radości.One także posiadają uczucia a my potrafimy być dla nich bardzo okrutni zwłaszcza w okresie wakacyjnym wyrzucamy je na ulicę i traktujemy jak zabawki co jest bardzo przykre bo ciekawe jak my byśmy się czuli gdyby nam coś takiego zrobiono?
dacia - @dacia: Mirki siedząc sobie samemu w pokoju w tą brzydką pogodę myślę sobie t...

źródło: comment_cAyc9OVxBabtVcjPDMl5YfPStWNUwxV3.jpg

Pobierz
  • 2