Wpis z mikrobloga

#mirkoratuj

Mireczki z #krakow, mam do Was pytanie. Dzisiaj po 2 latach wiernej służby, w znoju i trudzie, przeżywając ze mną najlepsze hity, jak również pocieszając w ciężkich chwilach, zamilkły moje ukochane słuchawki marki KOSS model Porta Pro, koloru niebieskiego. W związku z tym, że nie mam obecnie kasy na nowe, a z tymi wiąże mnie sentyment, czy nie orientuje się ktoś, gdzie na terenie Krakowa można wymienić w nich kabel?

#kiciochpyta #mirkoelektronika #sluchawki
LordFlvcko - #mirkoratuj

Mireczki z #krakow, mam do Was pytanie. Dzisiaj po 2 lata...

źródło: comment_MDQJwe5TNPD44yw26LbBfhwXQapM8h07.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@LordFlvcko: pisz @ bezpośrednio do producenta chyba USA , napiszą ci żebyś zapakował w paczkę i wysłał , dostaniesz poczta nówki , znajomy tak kilka szt. tych słuchawek połamanych wysłał i nie było problemu żadnego , u nas nie chcieli nawet słyszeć o gwarancji , taki mamy kraj ...
  • Odpowiedz
@vikers: O widzisz, no to brzmi rewelacyjnie :O Na chwilę obecną szukam pudełka po moich starych Porta Pro (to moja druga para), więc może uda się znaleźć ten kod aktywacyjny. Dzięki wielkie za info :)
  • Odpowiedz
  • 0
@mondzioI: Lamerzy... Ile Ty masz, 10 lat? Dociera do Ciebie, że nie interesuje mnie jakaś lelawa naprawa u pana Tadka na zapleczu, tylko porządna wymiana kabla u kogoś, kto sie tym zajmuję? To grzech dostać nowe słuchawki za 40 zł? Nieeee, lepiej iść do AGD w najbliższej wiosce, niech oni sie tym zajmą... Weź chłopie się już nie wypowiadaj.
  • Odpowiedz