Wpis z mikrobloga

Mirki spod tagu #yerba i #yerbamate , kupiłem sobie na święta zestaw dla początkujących, wraz z yerba Energia cbs'e. Ale piłem to bodajże dwa razy i okropnie nie przypadło mi do gustu. Za pierwszym razem myślałem ze dosłownie zwymiotuje,zapach?smak? Nie wiadomo :/ drugi raz to posłodzilem i tez nie wypilem do końca. Nie chce sie zrazić drugi raz.
Przechodząc do senda sprawy tl;dr :
Możecie mi polecić yerbe e małej ilości ktora ma dobry smak,taki który mój ogranizm przyjmie. Widzialem o smaku cytrynowym. Ktoś próbował?
  • 15
myślałem ze dosłownie zwymiotuje


@Rubens: jeżeli jest aż tak źle to raczej żadna yerba tu nic nie zdziała, daj sobie lepiej spokój
ogólnie źle zacząłeś bo moim zdaniem powinno się zaczynać od najzwyklejszej yerby, a jakieś wynalazki i inne smakowe próbować z biegiem czasu
@Rubens: ostatnio kupiliśmy Yerba Mate Green Las Flores i była naprawdę przepyszna () ale na Twoim miejscu bym się nie nastawiała na coś mega smacznego, ja jestem przyzwyczajona do smaku samej yerby i nie wiem jak Twoje kubki smakowe zareagują, ale spróbować możesz. Po jakimś czasie powinno przestać Cię odrzucać, kawy też chyba nikt nie zaczął uwielbiać od razu :P
@Rubens: a pijasz sam czy przygotowuje Ci ją ktoś kto się na tym zna? Ważne jest to żeby nie poparzyć yerby zbyt goracą wodą - wtedy psuje się smak ale też zanim będziesz w stanie ją wypić będzie zaparzona tak, że może nie być przyjemna. Dodatkowo proponuje sypać mniejsze ilości yerby ( np. 20%/30% objętości 'tykwy'). Są yerby delikatniejsze i mocniejsze w smaku, najlepiej jakbyś kupił próbki różnych smaków (w 'moim'
@Rubens: Tak jak wyżej napisaliśmy, spróbuj Mate Green. Jest słabsza w działaniu i w smaku, ale posiada niesamowite mieszanki smakowe - możesz zobaczyć naszą recenzję Mate Green Mass Energia, naszym zadaniem najlepsza mieszanka tej marki :)