Wpis z mikrobloga

No elo Mireczki, fajny dziadkowóz sobie kupiłem? xD Od znajomego, sprawdzona sztuka z niskim przebiegiem, myślę że na #pierwsze4kola w sam raz. Po pierwszych paru dniach jestem całkiem zadowolony, ma nawet klimatyzowany schowek i czujniki parkowania, także wypas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokazauto
KrzysztofKrawczyk - No elo Mireczki, fajny dziadkowóz sobie kupiłem? xD Od znajomego,...

źródło: comment_hTBsuENxd34NI6ui1U4A1HCRWhyRhY1T.jpg

Pobierz
  • 53
@KrzysztofKrawczyk: Bardzo prawilnie, szkoda tylko że nie 1.4, ale i tak fabią super się jeździ(rodzice mają), szerokości. Sam kupiłem swój pierwszy samochód dwa miesiące temu i nadal się nim jaram, mimo tego że to tylko Polo ( ͡° ͜ʖ ͡°) BTW który rok prod.?
@przemko89: no szkoda, celowałem co najmniej w 1.4, ale trafił się bardzo pewny egzemplarz to nie wybrzydzałem. Podczas jazdy okazało się, że silnik nie jest taki zamulony, jak się obawiałem, a nawet całkiem ładnie się potrafi zebrać jak na taką pojemność

@wolfek: @Ducati: dementuję, da się tym jeździć bez kapelusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KrzysztofKrawczyk: jak oznaczenie silnika azq to uważaj na rozrząd, ma zbyt krótkie napinacze i łańcuch potrafi przeskoczyć (był wykop o tym tyle że chodziło o vw albo seata). Wtedy silnik do wymiany - to jednorazowka nie opłaca się naprawiać. Podobno warto trzymać olej w okolicy maxa a na pewno warto sprawdzić u mechanika stan rozrządu. A wgl to poletzam mam taką samą i takim silnikiem tylko kombi, lać i jeździć( ͡