Wpis z mikrobloga

Mirki! Spłacam sobie #kredyt studencki wzięty w PKO BP (ta wiem, gówno, ale byłem młody i głupi). Kasa leci sobie co miesiąc na rachunek techniczny, bo osobistego rachunku/konta nie posiadam. I mam #pytanie czy jak założę sobie konto w PKO teraz to będą mi mogli podpiąć ten rachunek techniczny, a żebym miał możliwość monitorowania spłaty tego kredytu?

#banki
  • 7
@Trynidad: nie wiem jak to wyglada w PKO ale z reguły rachunki techniczne nie są widoczne w bankowości internetowej. Oczywiście po założeniu RORa w systemach bankowych technik jak i ROR bedą do Ciebie przypisane obok siebie.
@Reggy: jak się wie jak go wykorzystać to tak, ja za niego po prostu żyłem, jedyna wartościowa rzecz jaką jeszcze z niego mam to monitory odsłuchowe reloopa :p
@Trynidad: może inaczej, czy bez kredytu życie byłoby dużo gorsze?

nie mówię tutaj o tym, że byś nie kupił więcej alko, tylko o codziennym przeżyciu, czyli ewentualne mieszkanie i jedzenie

bo w sumie sam się zastanawiam nad tym i z chęcią wziąłbym doświadczenia innych do serca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Reggy: Kurde trudne pytanie. Miałem jeszcze wsparcie rodziców i to dość spore, więc moje życie było mega lajtowe. Nie wiem, jak jest w Twoim przypadku. Ja miałem tyle kasy, że nie musiałem pracować, ale to nie było fajne wcale i definitywnie nie polecam takiego trybu życia. A dzisiaj trochę mnie te raty spłaty bolą, co prawda nie jakoś strasznie, ale też pewnie dlatego, że tych pierwszych studiów na jakie poszedłem właśnie
Jak będziesz zakładał ipko powiedz że chcesz widzieć swój kredyt studencki i nie będzie z tym problemu. Pracuje w pko, zajmuje się czym innym, ale wiem, ze trzeba też w tym technicznym ustawić tzw. "dostęp pasywny".