Wpis z mikrobloga

#rozowepaski to są materialistki i taka jest prawda. Taka przytrafiła mi się historia.
Ostatnio byłem w klubach na mieście czy tam nad Wisłą i wyrwałem jakąś siksę, to spoko bawimy się, pijemy coś. Potem idziemy do mnie, a tam wiadomo co ( ͡° ͜ʖ ͡°). Rano tak jakby próbowała mnie obudzić, ale ja nie wstawałem, aż chyba się #!$%@?ła i postanowiła pójść do domu. Ja to zauważyłem, i patrze a ta laska oprócz ubrania się i wzięcia swoich rzeczy, bierze ze stolika 5 dych, gdzie rzuciłem kilka banknotów z kieszeni. Szybko, trochę zaspany myślę, co tu się odjebuje. To rzuciłem tekstem: "Dziwkom płace 100zł, więc weź jeszcze 5 dych". Ta się oburzyła, minę zrobiła jakby jej kot nasrał i wyszła z domu. Hajs zostawiła. Kobiety to są głupie, ta do tego pewnie jeszcze z Raszyna była albo innego zadupia. Aczkolwiek polecam ten styl życia.

#coolstory #truestory
  • 60
  • Odpowiedz
@pakoz: Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Ja sie z moim bylym rozstalam miedzy innymi przez to, ze byl materialista, a dla mnie byly rzeczy wazniejsze niz kasa.
Ludzie, dlaczego wybieracie takie laski ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Delila: czekaj czekaj... Jeżeli dwoje osób za obupólną zgodą uprawia seks dla zwykłej przyjemności, co jest całkowicie normalne dla większości społeczenstwa, to bycie jedną z tych dwóch osób jest moralnie tak samo złe, jak bycie #!$%@? złodziejem?

Bez urazy, ale Twój kompas moralny jest #!$%@?.
  • Odpowiedz