Wpis z mikrobloga

@kmicolo: @xDawidMx: Absolutnie nie chodzi o gry ani samego Windowsa. Raczej o integracje całego środowiska: telefon, tablet, laptop i konsola całkowicie zintegrowana z OneDrive i całą resztą. Czy coś za co ludzie kochają Apple.
Poza tym sam fakt modowania na xbone jest potencjałem na krok milowy, nie wspominając o nowym padzie.
Mam nadzieje, że Sony jakos zareaguje, bo PS Now mnie nie przekonuje.
@dark_viper: Nowy pad czym sie rozni, ze jest taki rewulucyjny? gniazdem na sluchawki xD telefony i tablety na windowsie to gowno i trzeba byc masochista zeby tego uzywac. A windows nadaje sie tylko do domu, gdybym mial komputer domowy miec to gralbym na nim i nie potrzebowalbym konsoli.
@kmicolo: Sony nie pomyślało o wymiennych stickach i dodatkowych 4 spustach. Dlatego dla mnie jest taki rewolucyjny. Co do windy: używam na telefonie, komputerze i tablecie. Przesiadłem się z Androida i naprawdę nie żałuje. Wiem, kwestia gustu, ale używam jednocześnie Apple do fotografii i powiem szczerze: predzej wysadze Maca niż Winde. Nadal też czekam na rok Linuxa i sie doczekać nie mogę, a systemu używałem przez kilka lat na wyłączność.
Ciagle
@kmicolo: Niczego absolutnie mi nie brakuje w sklepie MS. Aplikacje często są niedopracowane, ale są, działają i nie narzekam. Co dalej? Bo jeśli tylko sklep to słabo.
Apple do fotografii bo tam mam licencje na Lightrooma i to najwiekszy ekran jaki mam w domu. Właśnie tak sprzętu używam. Nie rozumiem czego nie ogarniasz.
Nie chce tutaj przepychanki, bo widze ze kolega zaczyna emocjonalnie reagować.