Wpis z mikrobloga

#forex Standardowa śpiewka. I dobrze przewidziałem :) że gdy anale wieszczą spadki np tutaj: http://stooq.pl/n/?f=972097 zdanie " Eurodolar utrzymuje się obecnie przy poziomie 1,12, czyli mniej więcej w połowie szerokiej konsolidacji między 1,10 a 1,1460. Szacując ryzyka dla wyceny euro względem ryzyka dla wyceny dolara, to więcej jest tych dla euro, dlatego jeśli już miałoby następować wybicie z ww. konsolidacji to prędzej dołem niż górą. " - autor Pan Łukasz Rozbicki. I zawsze tak jest że gdy jest nagle natłok wiadomości i wieszczenie spadków to jest zupełnie odwrotnie. A potem zmieniają swoją wersję anale żeby nie wyjść na idiotów jakimi są. Na szczęście mam swój rozum i odpowiednio interpretuję technikę i globalne wydarzenia na rynku. #eurusd Nie raz już tutaj udowodniłem że inny będzie kierunek niż wieszczą anale i tak było już n ty raz.
  • 1
@Morfeus: Dlatego są tylko analitykami, wolą stałą pensję niż ryzykować codziennie na rynku. Ci ludzi kompletnie się nie znają, umieją tylko narysować LT bądź kanał, jakieś wsparcie wyznaczyć, dodadzą fibo i "analiza" gotowa. Ja już od dawna nie czytam żadnych analiz. Śledzę tylko publikowane dane makro + konferencje ważnych ludzi świata polityki/finansów.