Wpis z mikrobloga

Mam Lunę jako telefon służbowy i ci powiem że spełni wszystkie twoje wymagania poza ostatnim punktem. Aparat to tragedia, a sprawne działanie to raczej nie jego domena, szczególnie że po każdej aktualizacji coś się naprawi a drugie #!$%@?. Ostatnio naprawili problem z apkami a teraz sie klawiatura #!$%@?.
Od siebie polecił bym motog 2 gen.
@dzikiczytelnik: najlepszy w tej cenie to Lumia 640, polecam ogromnie! To po prostu idealny telefon bez wad jak na tę cenę. Ja osobiście przesiadłem się na niego z androida i już nigdy na ten android nie wrócę, nie ma opcji :) Do tego świetne i ładne wykonanie, bardzo dobry aparat i bateria trzymająca bez porównania dłużej niż w czymkolwiek z androidem - przy wysyłaniu jedynie smsów i rozmowach potrafi trzymać 5-6
@dzikiczytelnik: jej, nie wiem co podrzucić :D Ja miałem na początku dylemat czy wybrać 735 czy 830. Potem przeszedłem się do sklepu żeby pobawić się obiema i zobaczyć jak dokładnie wyglądają i wtedy ujrzałem 640 i dowiedziałem się o jej istnieniu :D I jak zobaczyłem cenę i parametry praktycznie identyczne co 735 to aż się za głowę złapałem. Wtedy pooglądałem w necie i poczytałem o tym telefonie i dokonałem zakupu i
@Kirkain: najbardziej to sprawność działania - czy pojawiają się przycinki, jak śmiga przeglądarka, czy można ustawić raporty sms, czy są już jakieś menedżery plików na ten system (wiem, że kiedyś nie było), jak on się generalnie sprawuje?
Mam galaxy s3, z wrzuconym Cm11, ale on już powoli dostaje zadyszki i nie nadąża. Wiem, że pewnie gdybym wgrał na nowo system i poustawiał to śmigałby lepiej, ale myślę że czas na coś
@dzikiczytelnik: Sprawność działania - miodzio, 10/10. Mam ją ponad 2 tygodnie i ani jednej przycinki, nawet najmniejszej, nie było. Przeglądarki jak na razie używam wbudowanej (internet explorer xD ) ale jestem pozytywnie zaskoczony, śmiga bez jakichkolwiek zarzutów, dużo ładniej, lepiej i sprawniej niż wbudowana androidowa i jakakolwiek, jaką miałem na androidzie. Raporty sms można ustawić. Menadżery plików są, ja używam takiego od Microsoftu o nazwie "Pliki" (nie jest wbudowany, trzeba go