Wpis z mikrobloga

Hello Mirki i Mirkówny! Jako,że lato się zbliża,piekna pogoda,humor mam dobry wiec mam dla was małe #rozdajo . Mianowicie oddam w dobre ręce konto gog.com z grą #wiedzmin3 (picrel) . Gre przeszedłem, jest cudowna,szkoda żeby się marnowała wiec niech jakiś mireczek(badz mirkowna) sobie pogra. Polecam takze obserwowanie mojego profilu ,iz aczkolwiek poniewaz niedlugo kolejne rozdajo. Powodzenia wszystkim! Zieloni z oczywistych wzgledow nie biora udziału. Wyniki jutro około 20. ( ͜͡ʖ ͡€) PS. Zapomnialem dodac ,ze zeby wziac udzial nalezy oczywiscie zaplusowac wpis :)
ryyyan - Hello Mirki i Mirkówny! Jako,że lato się zbliża,piekna pogoda,humor mam dobr...

źródło: comment_LoufTtIYF9F0M3pX30ByZYD5AKviuTW7.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@ryyyan: oczywiście możesz sprzedać/przekazać/wypożyczyć swoją grę, ale powinieneś wtedy skasować swoje kopie i jeśli będziesz chciał zagrać jeszcze raz, kupić grę ponownie, inaczej mamy do czynienia z mnożeniem kopii.
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: najwyraźniej jednak nie fejkowe. Odezwał się do mnie dziś @ryyyan i przekazał dane do konta. Zalogowałem się i na koncie giera jest. Teraz musze tylko szybko postawić Windowsa bo jestem jabłuszkowcem od zeszłego roku. Potwierdzam prawilność tego Mireczka powagą swojego konta wypok (już 8 lat razem) i z tego miejsca mu dziękuję :*

#rozdajo #polecamtegoallegrowicza #wygryw
  • Odpowiedz