Wpis z mikrobloga

U mnie 400dpi i sens 0.9 inaczej nie ma gry ;p Pro nie bierze pod uwagę zachodzenia z tyłu, chociaż jak mi już ktoś zajdzie to podskoki i obrót. Ogólnie jakoś nie uznaję tego braku możliwości natychmiastowego obrotu za duży minus... skoro już mnie zaszedł i nacelował to i tak nie wiele zrobisz ^^
@vitalic_stamina: ja na zwykłej myszce a4tech'a z 6.0 sensitivity gram będzie już jakieś 1300h,ręka prawie chodzi w miejscu i nie raz miałem sytuacje że ktoś strzelał po plecach i szło obrócić i zabić

Na 2.0 nie idzie grać takie mam pier przyzwyczajenie że sam nadgarstek chodzi
@vitalic_stamina: przy 400-600 dpi masz najmniejsza akceleracje wsteczna. sensa sobie ustaw jak ci pasuje bo sa ludzie co graja cala reka i ludzie co graja tylko nadgarstkiem


@su1ik: niby precyzja jest wieksza, ja jestem tym typem wlasnie ktory gra nadgarstkiem, ale czasem mam wrazenie, ze nie moge dobrze momentami utrafic przy szybkich i bliskich Ciebie akcjach, poprobuje jeszcze to 400 przez kilka tyg a potem wroce najwyzej do swojego starego
jak zmniejszasz dpi to zwieksz sens, jeszcze akceleracje wylacz to moze bedzie precyzyjniej. najlepiej te windowsowska tez, chyba ze wolisz z akceleracja grac to inna bajka (w quaku gralem z bo lepiej sie spawalo i nie wyobrazam sobie teraz grac bez accela)