Wpis z mikrobloga

@ex-03: @ex-03: eh, chciałem cię spropsować za poziom dyskusji i autorefleksje nad problemem, ale oczywiście musiałeś się do mnie zwrócić per 'gościu'...
a zadając pytanie chciałem poruszyć temat i moją intencją było racjonalne nakreślenie, że 200k za furę dla prezydenta to nie tak dużo. I zauważ, że nie napisałem tego wprost, tylko sam doszedłeś do takiego wniosku.
@ex-03: to zwróć uwagę jakie gównoburze są kręcone na podstawie notki prasowej na portalach typu gazeta.pl itd... nigdy nie znasz pełnego kontekstu, ludzie się nakręcają i wyrabiają sobie zdanie na podstawie strzępek informacji. to jest wielka patologia dzisiejszych mediów - iluzja bycia na bieżąco...
@HannibalLannister: Zwróciłem chociażby z tymi "przystankami" za kilka milionów, ale trochę poszukałem i znalazłem informacje, że to nie tylko przystanki, ale również cała infrastruktura w okół i coś tam jeszcze. A zdenerwowałem się za te "głuptaki" i gównoburzę. Ktoś Wam chce prezydenta zmienić i stąd te durnowate ataki. Sam na wykopie już 3-4 takie informacje znalazłem odnośnie Kielc. Konkurencja nie śpi :)
@ex-03: Bo głównym zarzutem dotyczącym przystanków nie powinna być cena (jeśli tyle kosztuje ta inwestycja to niech tyle kosztuje), ale to, że przystanki przede wszystkim powstaną w złych lokalizacjach - nie tam gdzie są potrzebne, tylko tam gdzie jest je najłatwiej wcisnąć. W tej chwili punkty przesiadkowe całkowicie nie nadają się do przesiadek, przystanki są poodsuwane od skrzyżowań o kilkaset metrów, dodatkowo czasami są na wlotach a czasami na wylotach i
@lewactwo: Bardzo możliwe, w moim komentarzu chciałem się odnieść do krzykliwych artykułów odnośnie wysokiej ceny, za sam (jak sugerowały artykuły) przystanek. O tym co piszesz nie słyszałem i ciężko mi się wypowiedzieć, ponieważ tam nie mieszkam. Może jakąś petycje napiszcie z podaniem dogodnych lokalizacji, do tego zebrać podpisy. Chociaż jak dofinansowanie zostało przyznane to pewnie ciężko będzie cokolwiek zrobić. Takie uroki UE i jej olbrzymiej biurokracji...
O tym co piszesz nie słyszałem i ciężko mi się wypowiedzieć, ponieważ tam nie mieszkam. Może jakąś petycje napiszcie z podaniem dogodnych lokalizacji, do tego zebrać podpisy.


@ex-03: Petycje służą głównie temu, by ludzie sobie mogli nimi podetrzeć to i tamto :P
A tak serio, to władze miasta doskonale o tym wiedziały, że trzeba zmienić lokalizacje przystanków, ale tak jest im wygodniej, Nie było nawet ŻADNYCH konsultacji w sprawie tej inwestycji
lewactwo - > O tym co piszesz nie słyszałem i ciężko mi się wypowiedzieć, ponieważ ta...