Wpis z mikrobloga

@InsaneMaiden: 2 lata. Te kilka godzin, do pory kladzenia spac moglabym nie wracac. Kolezanki mnie wystawily-jedna zlamala noge to inne juz tez nie chca spotkania. Maz nie chce isc na wesele. Zero rozrywki, zero motywacji zeby pomalowac paznokcie :(
@Naciass: moja żonka wlasnie tak sie zachwyca kupila nowa sukienkę torebkę i oczywiscie krawat w kolorze, szkoda ze maleństwu zeby idą i sie budzi co 2h ale grunt ze jest motywacja dzisiejszej mega imprezy :P
@Niewiadomo8: zazdroszcze zonie takiego meza! Tez bym chciala zeby mnie moj gdzies zabral :( juz zagrozilam ze znajde partnera na mirko na wesele ;)
Biedne dziecko, bo w takie upaly to bol zebow jest jeszcze gorszy :( No ale jakis panadol, zel i jak usnie to mozna miec czyste sumienie
O 20 zonka jedzie kompac i usypiać a ja wesele sie z kumpla ze juz nie kawaler:D a z tym snem to dziwne bo jak by mnie mieli na rękach nosic spiewac i spelniac wszystkie zachcianki to bym spal i nie robil problemu :P a moje dziecko jednak rezygnuje z tego błogiego stanu :D