Wpis z mikrobloga

Mirki jestem fanatykiem diverów, z tym że większość jest gruba i do koszuli ni #!$%@?, postanowiłem że kupię sobie nurka, chińskiego #parnis zerżniętego z Pam'a na którego mnie nie stać :) (jeszcze), http://www.aliexpress.com/item/44MM-Parnis-Seagull-2555-GMT-Automatic-Watch/32356626849.html będzie fitować? #watchboners Do mechanizmu seagulla nie można się w tej cenie chyba zbytnio czepiać.
chuckmls - Mirki jestem fanatykiem diverów, z tym że większość jest gruba i do koszul...

źródło: comment_vZwIR4PiT15LFFwwd5BYQdJHzJHkNWFX.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@chuckmls: Maryny są spoko, ale: kuleje kontrola jakosci, wodoszczelności nie mają (chyba, ze kupujesz z getat), luma jest słaba (i znowu, getat daje superluminovy). Do tego to są spore zegary, 16mm grubości pod koszulę się nie zmieści.
  • Odpowiedz
@tranc: bzdura odnosząc się do bezelu z "lumą", za wikipedią "A diving watch, also commonly referred to as a diver's or dive watch, is a watch designed for underwater diving that features, as a minimum, a water resistance greater than 1.0 MPa (10 atm), the equivalent of 100 m (330 ft). The typical diver's watch will have a water resistance of around 200 to 300 m (660 to 980 ft), though
  • Odpowiedz