Wpis z mikrobloga

#!$%@?
ale jestem zazenowany androidem w #!$%@?
nigdy wiecej

kup telefon lg p880 w 2012 za 1.4k

4 rdzenie tegra 3 i w ogole zajebisty nawet na dzisiejsze czasy

#!$%@? w dupe nie ma aktualizacji, jedziesz na starym w #!$%@? androidzie ktoremu brakuje opcji z tych nowszych guwien

zainstaluj KUCOX LOLIPOP 5.5.5.5 #!$%@? PENIS NEONIGHT SMOOTH SMALEC Z KUCA

#!$%@? przegladarka tnie jak #!$%@?, wibracja sie zacina w momencie cofania

10/10 uzywałbym

  • 26
@drazekorsarz: Za sytuację odpowiedzialna jest jedna z najbardziej gównianych firm pod względem traktowania klientów - NVidia. HTC planowało aktualizację modelu One X (z Tegrą 3) do 4.4 i musieli anulować, bo... od producenta układu sterowników nie dostali. To firma, której produktów trzeba unikać. Karty graficzne tracą wsparcie bardzo szybko, układy ARM tak słabo wspierane, że firmy produkujące smartfony i tablety nie biorą już NVidii na poważnie... Ten sam los spotkał tablety
@Tojtek: No wlasnie mam ogromny ból, bo nawet na stocku, wykastrowanym z bloatware i jakichs toolsow przez LG do zdalnego supportu telefonu, i tak zajebiaszczo muli. Ale raczej juz sie zrazilem do androidow, w sumie czekam na premiere Win10 na telefony, z dzielonymi aplikacjami z IOS i android
@drazekorsarz: Jeśli twórcy aplikacji nadal będą lać na WP, a sam MS nie poprawi porządnie tego systemu wersją 10, to wrócisz na Androida lub zmienisz na iPhone szybciej niż myślisz. Parę dni temu miałem okazję się pobawić dłużej Lumią 535 i szlag mnie trafił. Tak nieintuicyjnego systemu nie widziałem jeszcze nigdy. Ustawienia to kompletny chaos. Przełączaniu aplikacji towarzyszy "Wznawianie" z latającymi kropkami. Aplikacji w sklepie naprawdę brak i z takiego telefonu
@Tojtek: Tzn powiem ci, ze mialem okazje pobawic sie wlasnie 535, bo kupielm cos takiego ojcu. W sumie czlowiek, ktory wczesniej w ogole nie mial stycznosci z dotykowym telefonem, jego wczesniejsze sluchawki to w stylu nokia 6610i, po tygodniu tak smigal, ze wszystko sobie poustawial cale UI, ogarnal znaczna wiekszosc opcji + zaczal instalowac appki ze sklepu. Dziadyga ma 60 lat i w sumie nie spodziewalem sie tego po nim (
@drazekorsarz: 60 lat to młody chłop jeszcze. :) Widzisz, jak nie ma dużych wymagań i jest w stanie ogarnąć chaos w ustawieniach, to będzie mu służyć. Że WP nie zamula nie powiedziałbym... W aparacie menu lubi klatkować, a np. to, co widzisz jako ścina przy przełączaniu między aplikacjami w Andku, w WP jest ładnie schowane pod animacją z napisem "wznawianie". Osobiście szlag by mnie trafił. No i aplikacje mają problem z
@Etykieta: No i właśnie o tym mówiłem. Nic do Ciebie osobiście nie mam i kłócić się z Tobą nie chcę, ale nie podoba mi się, że zaprzeczasz istnieniu tego zjawiska podczas, gdy ono występuje i mimo, że nie mam tego fona na co dzień a tylko bawiłem się nim pewien czas, to już mnie zdążyło wkurzyć. Co do YouTube możesz mieć rację, tylko poprosiłbym Cię o podanie nazw tych apek (darmowych),
@drazekorsarz:
Lumia 920 z tego samego okresu cały czas śmiga i dostaje najnowsze aktualizacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) A obecnie można ją kupić dosyć tanio, tylko trzeba uważać na refurbished z Chin.
@Tojtek:
Obczaj TubeCast. Ma wszystko co trzeba, można wybrać sam dźwięk z filmików, ściągnąć plik na telefon lub zablokować telefon a nadal odtwarza. No i dlna śmiga, czego chyba nie ma w apkach wymienionych