Wpis z mikrobloga

#bosh #tassimo Kto z was dostał maila że trzeba dosłać zdjęcie wyciętego kodu kreskowego? Ja się zarejestrowałem wczoraj o 18 i nic do tej pory nie dostałem oprócz potwierdzenia rejestracji. Może o co którąś rejestrację się czepiają? Albo nie dostanę żadnego zwrotu bo nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chyba trzeba otagować #cebuladeals, bo nie wiem jak inaczej zawołać innych kawowych cebulaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 23
@Harry19911: ja sobie już dzisiaj odpuściłem. W sumie już wczoraj jak szedłem do carrefoura jakoś o 17:30 to się zastanawiałem czy go brać jak będzie. Na szczęście/nie szczęście nie było tak więc problem z głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Harry19911: myślisz, że już poszło ponad 2400 sztuk? W tych Carrefourach było po kilka, kilkanaście sztuk na sklep, więc cała ich sprzedaż moim zdaniem nie przekroczyła kilkuset, może tysiąca sztuk. Nie sądzę, że gdzie indziej się sprzedało jescze tyle, by już limit był przekroczony.
@ms93: dlatego się pytam czy ktoś kto rejestrował wtedy kiedy ja lub później dostał maila. Ktoś tutaj pisał że dostał takiego maila a rejestrował chyba kilka godzin przede mną
@pesia: w Tesco to już w ogóle chyba jakieś pojedyncze sztuki były.
@Harry19911: a wysłałeś skan wyciętego kodu? ja nie dostałem nic, ale wysłałem wycięty, więc chyba nie ma powodu męczyć mnie o jeszcze coś
@ms93: no właśnie zapomniałem o tym. później wyciąłem zrobiłem zdjęcie i czekałem na maila. Parę godzin temu sam im wysłałem maila z nowym zdjęciem, na tego z którego przyszła rejestracja, ale nie liczę na to że coś by to pomogło

@Statys: a ty o której się rejestrowałeś?
ja chyba widze blad w regulaminie promocji bo znalazlem dwa punkty ktore sa ze soba sprzeczne, dokladnie punkt 1.4 w ktorym z jednej strony piszą ze trzeba spelnic warunki udziału poprzez rejestracje produktu przed data wczesniejszego zamkniecia promocji (punkt 2.1), z punktem 3.6 gdzie piszą ze trzeba w ciagu dwoch tygodni od daty wczesniejszego zamkniecia promocji zarejestrowac produkt. Mam zamówiony ekspres ktory przyjdzie dopiero w poniedzialek i jest pytanie czy jak zamkną
@Harry19911: "W przypadku ewentualnych braków lub błędów w przesłanym zgłoszeniu skontaktujemy się z Panią/Panem telefonicznie lub mailowo z prośbą o uzupełnienie informacji.
"
@robertuw: Nie pisza o tym, ze trzeba zarejestrowac produkt przed data wczesniejszego zamkniecia promocji, tylko trzeba zakupic produkt przed dana data.
Wszyscy ktorzy do tej pory zarejestrowali urzadzenia nie powinni sie o nic martwic, bo nadal nawet nie pojawila sie informacja o wczesniejszym zakonczeniu promocji. Ja dostalem tylko mail z automatu, ze dziekuja za rejestracje i po sprawdzeniu przez agencje zgodnosci z regulaminem premia zostanie wyplacona.
@Lanc: W przypadku wcześniejszego zakończenia zostanie umieszczona informacja na stronie z datą zakończenia (2 tygodnie), także nie trzeba się martwić, że nagle promocja się skończy. Regulamin:

I. Postanowienia ogólne

1.4. Czas trwania Akcji obejmuje okres od 8.06.2015 r. do 8.09.2015 r. (dalej „Okres
Akcji”). Akcja może zostać wcześniej zakończona, w przypadku wyczerpania puli
Premii, tj. kwoty przeznaczonej przez Organizatora do wypłaty Uczestnikom przez
Agencję Reklamową. W takiej sytuacji Organizator umieści na