Wpis z mikrobloga

@DomWedkarza: podoba mi się to, że pomimo wieku ludzie potrafią sobie radzić i starać się iść z "duchem czasu".
Sądzę, że po prostu dla kogoś za dużą trudność sprawia zarejestrowanie się i kupienie w e-sklepie. Jakbym widział mojego dziadka :D Chociaż ostatnio zaczął robić postępy i rachunki za gaz itp. poprosił aby słali na e-maila. Podobno za miesiąc nawet konto internetowe otwiera.
  • Odpowiedz
Nie wiem czemu jest tak ze starszymi, że ogólnie ogarniają wszystko, rozumieją jak mogą działać najnowsze technologie, ale wystarczy ich postawić tylko przed komputerem a nagle zachowują się całkowicie irracjonalnie, nie chcą nic zrozumieć, jakby dać kaczce kostkę rubika. Zero myślenia.
Wiem że mogę #!$%@?ć, ale nie wyobrażam siebie w takiej sytuacji za 30 lat gdzie mój syn mnie posadzi przed jakimś sprzętem a ja będę się zachowywał jak opóźniony w rozwoju.
  • Odpowiedz
@DomWedkarza: wydaje mi się, że rozwiązanie zagadki jest bardzo proste, zamawiający siedzial przed ekranem i widział stronę sklepu, ale zamówienie przez Internet wymaga kilku rzeczy: emaila, założenia konta, zrobienia przelewu, dla kogoś, kto tego wcześniej nie robił dużo prościej jest napisać list - co ma już przecież opanowane
  • Odpowiedz