Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do @6c6f67696e
Ja rozumiem, że nie przykładasz się do pracy, ale -
Tam w tej firmie wynajętej przez PO - chyba ktoś jednak weryfikuje waszą pracę?
Cały sens manipulowania polega przecież na tym, że trzeba zachować chociaż pozory wiarygodności. A ty nawet się nie kryjesz, że jesteś wynajętą internetową dziwką, nawet nicki macie generowane losowo.
Czuję się zniesmaczniony - nawet manipulowanie wykopem robicie na #!$%@?, jak wszystko inne.

#polityka #60groszyzawpis #manipulacja #4konserwy #stonoga
  • 7
ktoś nie zgadza się z tobą, musi być opłacany przez platformę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

widzę, że wulgaryzmy się sypią. jeśli myślisz, że będzie mi smutno to się mylisz, ponieważ to pokazuje tylko twoją desperację oraz brak merytorycznych argumentów.

0x master race out!
@kwakwa: odpowiedzieć na co? poważnie dyskutować z zarzutem, że jestem opłacany przez platformę? no bez jaj. może jeszcze skany z parafii, że moja rodzina jest ochrzczona od co najmniej 3 pokoleń?
@Krzeslo_Komora: @kwakwa: masakra co się dzieje. Aktywność tych troli jeszcze nigdy nie była tak duża. Panika totalna. Już wiedzą, że jest po nich. Tonący chwyta się brzytwy. Brzydzę się nimi. Przez takich jak oni już 8 lat jestem niewolnikiem w UK. Teraz może wreszcie coś się zmieni. Pamiętam jak dzisiaj jak rudy przyjechał do Londynu po głosy co wtedy mówił. Teraz dostał posadkę zdrajca od grupy Bildeberga i ma #!$%@?