Wpis z mikrobloga

  • 348
Borze Mirki XD opowiem wam #truestory z sobotniej imprezki.
Byłam z kilkoma znajomymi u koleżanki. Plany się zmieniły i miała na chacie rodziców, wiec postanowiliśmy iść na miasto wieczorem. Czekaliśmy jeszcze na resztę znajomkow, wiec jej mama podała kawę, ciasto, owoce na stół. I taka atmosfera trochę #heheszki, ale jej rodzice tacy sztywniacy, konserwatywni bardzo, krótko ja trzymali, imprezka córcia to może nie, chłopak ten twój to tez taki jakis, innego se znajdz, ulozonego bardziej, wiec wszystko z dystansem.
Siedzimy tak sobie, trochę popilismy zanim dojechaliśmy, więc córa tez lekko przydymiona. Sięgnęła po banana. Coś tam opowiada, opowiada, dobry nastrój jej dopisuje i nagle mówi tak (a wspomnę jeszcze, że czekaliśmy m.in na jej #niebieskipasek, pół roku są razem):
"Ten banan jakiś taki wąski. Zwykle mam szerszego w ustach".
Mina jej starych bezcenna. XDD co kumpel wyplul na stół ze śmiechu, to jego. Co ja prychłam , to też moje.
Teraz się jej rodzice nie odzywaja. Ani do niej, ani do faceta jej.

#beniz
  • 18
  • Odpowiedz
@uchatek:

ja tam skislem.. Pieprzony smutasie -.^

Wiecie co smutasy?

#!$%@? SIE Xd


Ej, uchatek!


Co, nie śmieszy cie to? Pieprzony smutas, #!$%@? się.
  • Odpowiedz
@ruszka: @Cisnienie_rosnie_na_maksa: Tłumacze, że nie jestem taki #!$%@? jak wy :)

To jest portal ze śmiesznymi obrazkami, ale przepraszam smutasy.. przecież to było takie #!$%@?, że nie można się uśmiechnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kisne z was #bojowkawykopu, lujowa historyjka, ale komentują bo trzeba pokazać jakim jest się #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie podoba Ci się?
To nie plusuj, nie
  • Odpowiedz
@uchatek:

Masz racje, jesteś #!$%@? jeszcze bardziej - bo nie rozumiesz, że połowa z komentarzy że nieśmieszne ma na celu sprowokowanie takich półmózgów jak ty, a drugiej połowy zwyczajnie to nie śmieszy, tak jak ciebie nie śmieszy "dupa" w spoilerze, a ty spinasz się, jakby ci ktoś matkę od #!$%@? zwyzywał.
  • Odpowiedz
@ruszka: ja się śmieję tylko z #bojowkawykopu i trochę #podludzie xD

Noniemoge.png wbija wielki bojownik i #prowokator

hehe sprowokuje sobie bezmuzguff hehe haha


Chyba bardziej Cie boli, że w sposób pośredni kazałem Ci się #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przeciez mnie to nie smieszy hehe hehe a jakis mirek kazał mi się #!$%@?ć hehe, no pokaze kto tu jest panem hehe
  • Odpowiedz
@uchatek:

Zawyżone poczucie własnej wartości, wyczuwanie spisku, ukrytych zamiarów w odpowiedziach innych ludzi, udawanie, że to jednak było zaplanowane, atakowanie i nie podanie żadnego sensownego argumentu. Brzmi jak niska inteligencja, albo niskie poczucie własnej wartości w świecie zewnętrznym, nie wirtualnym. Nie zadręczaj się tak już, dodam cię na czarnolisto, chociaż pomimo to - i tak mi odpiszesz, albo będziesz chciał odpisać, i będzie się to w tobie gotowało. Tak czy inaczej
  • Odpowiedz