Wpis z mikrobloga

@Migfirefox: Tą replikę miałem już 3 razy u siebie na serwisie ;)

Świeżak jesteś czy doświadczony?

Edytka: A jeden osobnik w mojej okolicy kupił ją jakieś 2 miesiące temu i 2 tygodnie temu odesłał do naprawy do sklepu :)
@Migfirefox: Powiem tak - chińczyk to chińczyk nie wiesz na co trafisz. Może być bez problemów, a może też padać to kolejna część w trybie ekspresowym. Jeśli chcesz emkopodobne coś i w miarę pewne to szukaj SRC, KWA ale są odpowiednio droższe.

Gietka okejka - przyjemna replika do tuningu i mało awaryjna - wręcz praktycznie w stocku nie ma awarii chyba, że będziesz nią rzucał od glebe i okładał młotkiem ;)
@Migfirefox: A tak ogólnie cierpliwość do snajpienia masz? Bo jak nie to na razie się szturmówką pobaw bo snajper w asg to droga sprawa, a nie każdy to czuje. Było już wielu którzy myśleli, że będą snajperami kupili sprzęt repliki i pół roku później olali to sprzedali wszystko ze stratą i kupili porządną szturmówkę :)
@kulisz: Cierpliwość mam. Czasem sobie z kolegami podchody robimy, i muszą zaleźć snajpera. W nocy po tyłkach zawsze dostają. A jakbym kupował tego to łożyska od razu brać metalowe? I jaki aku do niego dokupić(ewentualnie czy nie dałoby się przerobić go, żeby łykał ogniwa 18650).
@Migfirefox: Łożyska metalowe kulkowe najlepiej. Gumke hop up zmienić na zielone G&G. Jeśli sam będzie robił replikę to przy okazji zmień okablowanie na 1,5^2mm modelarskie silikonowe i wtyczki deans-t. Przy zmianie okablowania olać bezpiecznik i ew. zastanowić się nad mosfetem żeby styków nie palić.

Co do aku to pierwsze co to kupić porządną ładowarkę (np Imax b-6) wtedy stockowa bateria na takiej ładowarce powinna pożyć długo lub kupić wydajniejsze Li-po 7.4v(modelarskie
@Migfirefox: Zależy co rozumiesz lekko podciągnąć - chodzi Ci o precyzję, o moc(i jaką) czy o to i o to? ;)

Jak Ci nie zależy na gwarancji Taiwanu spróbuj z nimi pogadać. Wiem, że kiedyś jak się rezygnowało z gwarancji opuszczali coś cenę ale nie wiem jak teraz. Jeśli chcesz tuningować replikę "na własną rękę" lub żeby ktoś inny Ci tuningował to i tak tracisz gwarancje bo trzeba zerwać plomby jeśli