Wpis z mikrobloga

@Skurukid: Jak tyś mnie znalazł? Oo
KPF2 umarło jakieś trzy lata temu, bądźmy szczerzy. I byliśmy wszyscy, cała nasza piątka z Gralem, Matizem i Baronem von Forte. Utraciłem z wami kontakt jak poszedłem na studia i zdobyłem życie ()


@FRK: Grolly zapytał się mnie, z kim jeszcze mamy kontakt z kpf i stwierdziłem, że jakoś Cie znajdę. Wygooglowałem po prostu "FRK" i przeleciałem kilka stron. A kpf2 umarło dosłownie w zeszłym tygodniu, bo dopiero teraz skończyła nam się domena. Próbowaliśmy Cie wcześniej złapać na stimie, ale bezskutecznie.



@Skurukid: A widzisz, na Steama prawie nie wchodzę, gadu-gadu i skype też już nie używam. Mój komputer pod względem wydajności jest w rozsypce i samo włączenie przeglądarki jest męką, co dopiero komunikatora wideo. Mam rozumieć, że to forum które założyliśmy jeszcze w 2011/12, na którym siedziały spamboty, na które wchodziłem raz na dwa miesiące żeby sprawdzić co tam się dzieje, na którym mam avatar z tym nerdem w afro, było nadal
@FRK: Ja gg/skype też już nie używam. Wątpię, żeby ktokolwiek poza moja siostrą używał jeszcze gg. To było to forum, które założyliśmy w 2011. "Było w użyciu" to dużo powiedziane, Matisz po prostu przedłużył ostatnim razem z sentymentu, ale tym razem już się nie dał.

Tak, ja Grolly, Matisz, Buc i Fortel jesteśmy na stimie. Z tego co pamiętam, nawet jesteś w steamowej grupie /kpf/.