Wpis z mikrobloga

@nightrain: Myślę, że skończy się na tym nc+ i eurosporcie. 11sport to cyrk, mamy tak jak piszesz miesiąc, a to jakaś stacja krzak, z nikim nie ma umów, prawdopodobnie nie są też specjalnie przygotowani do takiego przedsięwzięcia. Polsat się wycofał, TVP na to nigdy nie było stać, ekstraklapa nie ma wyjścia.
@kosteq64: jest co jakiś czas temat osobnej stacji, nie wiem do kiedy dokładnie nadaje orange sport, chyba do końca czerwca oni są w każdej kablówce i platformie cyfrowej, przerobią go na ekstraklasa tv za powiedzmy 10 zł miesięcznie, wtedy ekstraklasa może się obudzić z ręką w nocniku, wyjdzie tak, że nikt ich nie chce oglądać
@nightrain: Brakuje 30 baniek według spółki która kupiła prawa, nie patrząc na jakość produktu. Canal+ i tak przepłaca moim zdaniem

A gdyby nikt tego nie pokazywał, to mamy koniec drużyn z końca stawki, które giną bez hajsu z TV
@kosteq64: Wiem o tym doskonale. C+ praktycznie od początku swojego istnienia inwestował w 1 ligę, później po zmianie nazwy w ekstraklasę. Ale widzisz co poniektórzy się tak rozbestwili, że co jest mowa o sprzedaży praw to chcą coraz więcej pieniędzy, a ile by nie dostali to i tak jest to jedna z najsłabszych lig w Europie.
@nightrain: Tu już wina klubów, bo kasę z C+ zamiast inwestować gdzieś w młodzież i szkolenie, to #!$%@? to na bieżącą konsumpcję, czyli zagraniczny szrot i przeciętniaków z kontraktami życia.
@nightrain: A szkoda, gdyby 10 lat temu zainwestować grubo w młodzież, to teraz i liga i kadra są dużo mocniejsze. Jak Legia i Lech zaczęły solidnie szkolić, to finansowo na pewno nie straciły, jeden dobry transfer i zwracają się 2-3letnie nakłady. W sumie sama Ekstraklasa mogła w wymogach licencyjnych wrzucić że na szkółki młodzieżowe trzeba rocznie wydać pewną sumę pieniędzy, na pewno byłyby opory, ale po jakimś czasie ta inwestycja by