Wpis z mikrobloga

Używa ktoś myszki Kinzu V3? Polecacie? Ewentualnie coś innego do 150 zł czy lepiej już dołożyć i kupić coś droższego w stylu zowie za ~250zł?

Planuję kupno myszki i zastanawiam się czy warto wydawać aż ~250 zł czy nawet myszka za ~150 zł zda egzamin. Od razu mówię, że nie spodziewam się headshotów z dupy itp. Po prostu i tak muszę wymienić obecną myszkę, a z racji, że gram w CS, to pomyślałem, żeby kupić w takim wypadku coś pod niego. A jak warto wydać więcej, to mogę wydać tak do 250 zł.
#csgo
  • 9
@Qbaz: Mam Kinzu v3 i polecam, dobrze się trzyma. Po 2 miesiącach korzystania prawy przycisk delikatnie skrzypi gdy się go nacisnie "z boku" ale podczas normalnego korzystania nic nie skrzypi i polecam, moze brakować przycisków bocznych ale mi wystarczy
@diarrhoea: seria oscar x7 od a4 tech + podkładka z tej samej linii- tanie i niezniszczalne myszki, pozdrawiam (x710 here, od 2010 myszka uzywana przez 15h/dzien przez 2 osoby jedynie rolka szwankuje)
@sha4ky: Szybko spojrzałem na tę myszkę SS Rival i powiem Ci, że bardzo fajnie to wygląda. Trochę mnie martwią jej wymiary. Nie wiem czy przypadkiem nie będzie za duża. Przejdę się do sklepu i zobaczę.