Wpis z mikrobloga

@Old_Postman: szukaj używanych djskich - ja kupiłem taki w dobrym stanie od znajomego za 400 PLN. Wymieniłem w nim wkładkę na zwykłą, dorzuciłem klapę i dobrze się sprawuje. Mój jest marki Reloop, klon Technicsa, dokładny model podam Ci jak będę w domu. Mnie wystarcza, ma wybór prędkości, przycisk pauzy, ramię można łatwo wyregulować no i ma napęd bezpośredni.
@Old_Postman Ja mam Technicsa SL-1210 MK2 i zaprawdę powiadam Ci, że nie ma lepszego sprzętu :) ten gramofon kupujesz raz i działa przez lata. Niestety nie stać mnie było na drugi taki sam (ceny około 1500) więc za 500 kupiłem używkę w bardzo dobrym stanie Reloopa RP-2000 MK3. W porównaniu z Techem czuć plastik i duuużo gorsze wykonanie, ale jeśli gramofon ma stać w domu i być używany tylko do odsłuchu to
@Ojezu: Wiem ale jak dla mnie to audiofilem nie jestem. Ważne aby trzymał obroty i odgrywał muzykę. Mam starą Unitra Fonica i wszystko było fajnie ale ostatnio szaleje z obrotami. Nie mam mi tego kto naprawić a sam mam dwie lewe ręce do takich zabiegów.
@Old_Postman: Coś spojrzę na allegro co tam jest. Dobra opcja to jakiś direct drive z quartz lockiem ale to większe pieniądze. Ten budżet 300 zł jest nierozciągalny czy +\- 50 z wysyłką?