Wpis z mikrobloga

Halo
mirki z i5 4670k albo podobnymi jakie macie temperatury w stresie?
bo kurde ostatnio sprawdziłem i się okazuje że mi się nieźle grzeje.
Chłodzenie to spc grandis, obudowa spc gladius m40 (chyba), w stresie dochodzi do 90 stopni. W idlu jest ~50 ;x
Wymieniłem pastę, sprawdziłem czy chłodzenie na pewno dostaje do procka i wszystko jest ok ;x
oddawać na gwarancję?
#intel #komputery #pcmasterrace (jak spamuje tag to piszcie, usunę)
  • 22
@TomdeX: @obwarzan: no właśnie przed sekundą włożyłem rękę do obudowy i #!$%@? jest zimny ;x
a core temp wskazuje 50 stopni ;x
ale ostatnim razem jak go demontowałem to pasta była ładnie rozłożona, mimo że nakładałem ją tylko na środek.
@ElCidX: No i jest problem, wymieniłem chłodzenie bo w stockowym padł wentylator i przy demontażu chyba i tak połamałem 2 nóżki mocujące.
@TurkusowyPasek: Poruszaj tym wentylatorem na lewo i prawo i zajrzyj czy chociażby trochę się rusza przy procku, albo się chybocze, ewentualnie zrób fotkę po zdjęciu radiatora jak jest rozłożona pasta na procku i radiatorze.
@TurkusowyPasek: no to że radiator się nie nagrzewa to czegoś musi być przyczyną, przy odpowiednim docisku nie ma bata musi ciepło przejść na radiator. Wejdź do biosu i obserwuj, jak ta temperatura wzrasta i obserwuj wentylatory.
@TomdeX: @obwarzan: @ElCidX: @andromenda:
o #!$%@? ale ze mnie debil xDDDD
Zapomniałem że ten procek to ma stockowo 3,4ghz.... widocznie go kręciłem i zapomniałem bo miałem 3,9ghz......
No i dodatkowo ustawiony jakiś #!$%@? profil wentylatorów w biosie, target temperature na 40 stopni było.
No to w sumie nic dziwnego, że poniżej 40 nie schodził xD
Wyłączyłem to gówno i teraz wentylatory wskoczyły na 100% i próbują zbić temperature