Wpis z mikrobloga

#!$%@?!
Zaczyna mnie #!$%@?ć ta gra... Przez jej błędy w fabule.. Trafiłem już na drugi quest którego nie mogę zrobić... I wisi mi tak bezsensownie bo się gra zdupiła...
Zlecenie: Tajemnicze ślady (Velen)


#wiedzmin3 #wiedzmin
  • 31
  • Odpowiedz
@Asterling: No idę zobaczę, a teraz powiedz mi jakim cudem zamknąć zadanie Bezimienny?
Wszystko zrobiłem, wszystko mam na zielono, wszystko skończone, jestem o wiele dalej w fabule a dalej mi to zadanie wisi...
  • Odpowiedz
@blubi_su:
Mi bezimienny został do końca niestety. Nawet po zakończeniu nadal wisi ;

@Asterling
Ja poszedłem najpierw do ogrodu z wilkołakiem a później do Yen i te 2 questy (z głównego wątku i z wilkołakiem) zaczęły się pieprzyć. W efekcie po zrobieniu questa bezimienny (wyświetliło się, że zakończone) później gdy kończyłem quest z wilkołakiem w pewnym momencie znów pojawił się quest bezimienny do zrobienia pomimo, że wszystkie punkty na liście był
  • Odpowiedz
@blubi_su: Jest. da się go kupić w wiosce skąd brałeś questa. Chcesz mi powiedzieć, że na 4 miliony kopi tylko twoja jest wadliwa? Ja zrobiłem questa bez problemu, kupiłem recepturę we wsi (w jakimś sklepie/karczmie/u zielarza) już nie pamiętam gdzie, ale wiem że w tej wsi.
  • Odpowiedz