Wpis z mikrobloga

@plnk: Jak na początku miałem pomysł aby kupić dużą to myślałem o jakimś razerze albo zamawiać z chin, a tutaj za 45 zł cacy podkładka jest. Miałem wcześniej razera mniejszego i nie widzę róznicy w jakości a jednak wilekość jest na duży plus.
@Helikrasz: No to polecam tą z mojego linka, sam od nich kupowałem.
Dodatkowo nie niszczy się biurko, i nie brakuje miejsca pod myszką.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: myślałem - ale takie zabawki są (były, gdy się rozglądałem) ultra drogie. Ja sumarycznie za wszystkie monitory (bez telewizora na wysięgniku, tylko te 3 screeny) zapłaciłem około 1700 - 1800 złotych.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: oszczędzałem na peryferyjnych, ale dobierałem tak, aby nie różniły się kontrastami (jakością obrazu) od głównego - 2x Benq Gw2320 jeśli mnie pamięć nie myli oraz Dell U2312HM.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: tak, napisałem o tym kilka komentarzy wyżej. U mnie Wiesiek na wysokich / uber bez włosów i post processingu (force'uje przez panel nvidii) ma prawie cały czas 50+ klatek, czasami 60, a czasami 40. GTA V nie pamiętam na jakich dokładnie ustawieniach, ale raczej wysokie bez vsync chyba, leci na stałych 50 - 60, prócz pustyni (45 - 50).
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: tak czy siak - dla mnie to trochę mało. W CSie mam 160-220 FPS, ale jednak te nowsze gry trochę już dają o sobie znać mojej pojedynczej karcie - w tym miesiącu wymieniam na GTX980, może nawet na dwie.
  • Odpowiedz