Wpis z mikrobloga

@RikkiTikkiTavi: no, muszę się do tego zebrać, dzisiaj mi się już nie chcę, bo znając jego przywiązanie do szczegółów sam muszę być szczegółowy. swoją drogą jakby to był kolejny popularnonaukowy kanał na youtube to pewnie nawet bym nie rozważał maila, ale ten gość jest naprawdę dobry.
  • Odpowiedz
@RikkiTikkiTavi: nie no serio zgłupiałem, ten filmik ma 10 miesięcy, więc to na 99% ten, o który mi chodziło, zwłaszcza, że w miniaturce jest scena do której miałem zastrzeżenia. tylko... tej sceny nie ma - być może zorientował się, że coś jest nie tak i poprawili ten filmik.
  • Odpowiedz
@prusi: Hahah, to podziel się po prostu tymi zastrzeżeniami tutaj :P. Nawet jeśli nie są aktualne, to interesują mnie błędy jakie można popełnić w tej materii - żeby samemu mieć czystsze spojrzenie.
  • Odpowiedz
@RikkiTikkiTavi: tam była rozmowa o tym czy można przewidzieć przyszłość i odtworzyć przeszłość znając dokładnie stan z teraz. właśnie na tym się skupił w tej wersji filmiku. bardzo trafnie i zgrabnie to ujął zahaczając o mechanikę kwantową (to był mój główny argument przeciwko tezie postawionej w pierwotnej wersji).
serio, zobaczyłem miniaturkę, tytuł i pomyślałem, że to ten, potem włączam żeby sobie przypomnieć dokładnie ich słowa z tej rozmowy na trawie, a
  • Odpowiedz