Wpis z mikrobloga

Gdzie w #poznan polecacie zrobić analizę składu masy ciała? I ile w ogóle taka przyjemność kosztuje? Patrzę po stronach internetowych to wszystkie ośrodki tylko się chwalą jakie mają super przyrządy, a o cenie nawet się nie zająkną.
#dieta ?
  • 30
  • Odpowiedz
@Limonene: na analizę ciała to pewnie u każdego mirka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ile w ogóle taka przyjemność kosztuje?

a z tym to już w ogóle problemu by pewnie nie było xD
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: po prostu jestem ciekawa, najbardziej tkanki tłuszczowej, no i mięśniowej też trochę. Bo ważę dość dużo, ale nie wyglądam grubo (chociaż ostatnio mnie na mirko zwyzywali od grubasów xd)
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: ale wkurzyło mnie to strasznie, bo chwalę się schudnięciem, NIE POKAZUJĘ ZDJĘCIA, mówię, że przechodzę z redukcji na utrzymanie a tu łojezu grubasie chudnij dalej jeszcze z 10 kilo najlepiej kobieta kończy się na 55 kg hurr durr. Tak się zdenerwowałam, że zaraz zjadłam trzy nadprogramowe kanapki xd
  • Odpowiedz
@Limonene: W Rossmanie można kupic wagę,ktora po wprowadzeniu danych (wiek,plec,wzrost,aktywność fizyczna) pokazuje wagę, %wody w organizmie, tłuszczu itp. Plus czy masz niedowagę,nadwagę czyś zdrowy.
  • Odpowiedz
@sevqk: jakoś nie bardzo wierzę takim wagom :P
@padobar: jutro przyjdź pod samolot w CW ( ͡º ͜ʖ͡º) a mirko jest spoko. Zazwyczaj xd
@Tobruk: ooo nie, tam to już nie wrócę. Byłam tam raz, żeby zapytać o cenę karnetu. Jakieś dziewczę z kierowniczką niemal zasłaniały mi całe drzwi, żebym nie wyszła bez podpisania umowy ()
  • Odpowiedz
@Limonene: już ostatnio się z taką jedną umawiałem pod samolotem to przez 15 minut marzliśmy z mireczkami czekając na królewnę i się niedoczekując


  • Odpowiedz