Wpis z mikrobloga

Na co liczę po dzisiejszym keynocie?
1. Siri po polsku
2. QuickType po polsku
3. Apple Music w Polsce
4. Nowe AppleTV
A co bedzie?
1. SDK dla AppleWatch
2. Nowe programy dla Apple Watch
3. Jeszcze więcej Apple Watch
4. Spuszczanie sie nad wynikami sprzedaży Apple Watch
5. Jeszcze trochę Apple Watch
6. Trochę ulepszona Siri
7. I na koniec jeszcze trochę Apple Watch
#gorzkiezale #apple #ios #osx
  • 31
@rolfik_r1:
1. Rozwój Siri jest konieczny, jeśli chcą wchodzić na kolejne rynki z Watchem
2. Dlazego nie...
3. Apple dzisiaj przedstawi swój nowy serwis streamingowy i wynika z wszelkich doniesień, że ma on być dostępny zaraz po konferencji. I tutaj też będą musieli dać dużą pulę krajów, jeśli chcą szybko podbić rynek. Ciekawe, jak z licencjami od wytwórni stoją.
4. AppleTV nie będzie na bank. Nowy AppleTV ma być hubem dla
@rolfik_r1: Apple Music mają akurat pokazać - ale w jakich regionach będzie dostępne na początku to dobre pytanie. Ja jestem trochę ciekaw, ale nie wiem na ile będzie mi się chciało przesiadać ze Spotify (zwłaszcza, że w moim kręgu znajomych praktycznie wszyscy korzystają ze Spotka). Plotka mówi, że nowego Apple TV nie będzie - a szkoda, bo gdyby sprawdziły się wieści gminne (oprócz nowych bebechów - zaimplementowanie App Store), to w
@MacLife: odważne stwierdzenie z tym 6c. swoją drogą chętnie się dowiem czy ten przeciek 6c na stronie appla to prawda czy grafik się rąbnął z touch id w 5c.
@rolfik_r1: podobno wymieniają na nowe, w 6 plus przynajmniej, przez przesuniętą kamerke
@rolfik_r1: patrząc realistycznie - nie spodziewałbym się, że będziemy w "pierwszym rzucie" krajów, które dostaną dostęp do Apple Music. Z drugiej strony sensowne wydaje się, żeby walczyli o rynek w krajach, w których konkurencyjne usługi działają. Tak czy owak, ciekaw jestem, czy będą w stanie zaproponować jakąś funkcjonalność czy inną "wartość dodaną", która by skłoniła ludzi do korzystania z ich serwisu. Zintegrowanie streamingu i kolekcji mp3 w systemowych aplikacjach OSX i
zwłaszcza, że w moim kręgu znajomych praktycznie wszyscy korzystają ze Spotka


@kosmiczny_kowboj: Co zyskujesz tym, że twoi znajomi z tego korzystają? Pytam bo sam korzystam z deezera, gdzie większość znajomych ma spotify