Wpis z mikrobloga

  • 411
Ale mialam paskudny koszmar :( niebieski na moich oczach zabawial sie z byla i jakas inna panna. I to byla taka perfidna, dluga zdrada :( spi teraz obok mnie tak spokojnie. Dziewczyny #!$%@? mu lepe na ucho? Czy poczekac z awantura przez kilka cichych dni? No i chyba zadzwonie do jego bylej... #pdk #niewyspalamsie
A tak powaznie, to byl bardzo nieprzyjemny koszmar i smutlam jakos :(
  • 67
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zielonka: no ja go nie sprawdzam ;) Ale mysle, ze to w zwiazku z tym m.in. ze ostatnio mamy malo czasu dla siebie i tesknie za tym. Moze sie czuje jakas zaniedbana czy cos i ns dodatek tyle ladnych polnagich lasek chodzi po miescie, ze ta zazdrosc musiala znalezc ujscie ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@wonsz_smieszek: bo ma monstrualnie duze, naprawde monstrualnie. Niby logika podpowiada, ze moje skromne nie beda zwisami itd ale wiesz, baby zawsze porownuja ;) i maja bol dupy o cycate byle :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mirabelkowa: nie mam wazonu ;( nigdy mi nie kupil, a jej ns pewno kupiiiiil ;(
;)

@maschio94: mysle ze c/d pasuje do wiekszosci kobiet o normalnej budowie. Albo jedrne sportowe b.
Bratowa ma ogromny biust i go nie znosi. Ani sie ubrac ani tez funkcjonowac-kregoslup boli, w upal sie poci.
Najlepiej sie piesci co sie w dloni miesci ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@maschio94: D rozne miewa imie :) ogolnie podziwiam kazde, ktore nie sa obwisle przez swoja wage jak laska jest mloda. Jak widze cycata nastolatke ze zwisami to wole 30-latke z uroczym sterczacym B :)
  • Odpowiedz