Wpis z mikrobloga

Mireczki z #android, mam pytanie - zainstalowalem sobie apke quizwanie - darmowa, spoko. No i chcialem kupic premium, wiec kupilem. I w efekcie mam dwie apki. Co mi sie srednio podoba, bo wyglada na to,ze obie robia to samo. Usunalem premium, a to mi cholera, oddalo pieniadze za zakup ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiec kupilem znowu. Pytanie - musze wiec trzymac obie apki i zasmiecac sobie liste aplikacji czy jak to tak?
Mam wrazenie, ze taki model generalnie jest wszedzie przyjety w tym systemie.
  • 9
@M4ks: Może spróbuj uruchomić jeszcze raz telefon, to ci zniknie. Chyba pamiętam, że po zakupie tez miałem dwie apki, ale teraz mam jedną. A dlaczego usunąłeś premium a nie tą darmową?
A dlaczego usunąłeś premium a nie tą darmową?


@Shodan56: "bo ma brzydsza ikonke :) Poza tym nie potrzebuje miec w nazwie aplikacji PREMIUM jeszcze pisanego wielkimi literami."
ściągnij jakiegoś porządnego launchera i zmień nazwę, jeżeli tak bardzo Ci to przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Andrzejsynbogdana: czyli normalne jest, ze na tym systemie trzeba miec dwie aplikacje, ło #!$%@?
producent telefonów nie spodziewał się, że komuś takie pierdoły mogą przeszkadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Andrzejsynbogdana: raczej nie spodziewali sie ze ktokolwiek cokolwiek zakupi bo jak widac nawet tutaj glowni uzytkownicy tego systemu to gimbaza...